Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda.

Hirdetés

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    április 23., kedd:
    ------------------
    M4 Sport
 9.45: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó, Debrecen-MOL Vidi FC

    Duna World
10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

    Sport 1
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Hamburger SV-RB Leipzig

    Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

    Eurosport 1
11.00, 15.30 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 4. nap
14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 2. szakasz

    Digisport 1
11.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Brighton

    Digisport 2
10.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, negyeddöntő, Zalgiris Kaunas-Fenerbahce
20.50: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

    Digisport 3
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, negyeddönntő, Panathinaikosz-Real Madrid

    Spíler2 TV
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Eibar
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-FC Barcelona

    április 24., szerda:
    --------------------
    M4 Sport
 9.45: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest
14.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó, Soroksár SC-Budapest Honvéd
17.45: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-Siófok
19.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Ferencváros-Steaua Bucuresti

    Duna World
10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

    Sport 1
18.15: Kézilabda, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, eldő mérkőzés, Flensburg-Handewitt - Telekom Veszprém
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Werder Bremen-Bayern München

    Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
19.00: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Szolnoki Dózsa-BPM Sport Management
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, AC Milan-Lazio

    Eurosport 1
11.00, 17.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 5. nap
14.30: Kerékpár, Vallon Nyíl

    Eurosport 2
13.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 3. szakasz
15.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 5. nap

    Digisport 1
11.30 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Arsenal

    Digisport 2
11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, negyeddöntő, Barcelona-Anadolu Efes

    Digisport 3
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Baskonia-CSZKA Moszkva

    Spíler1 TV
 2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City

    Spíler2 TV
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Betis