Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda.

Hirdetés

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    április 2., kedd:
    ----------------

    M4 Sport
17.30: Jégkorong, Erste Liga, döntő, 5. mérkőzés, FTC-Telekom - Sport Club Csíkszereda
20.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Mezőkövesd Zsóry FC-DVSC

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Paderborn-Hamburg 
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Augsburg-RB Leipzig 

    Sport 2
16.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Szalavat Ufa-Avangard Omszk

    Eurosport 1
 8.25 és 13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 2. nap 
17.30: Úszás, Helsinki, 2. nap 

    Eurosport 2
17.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada 

    Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Udinese 
20.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Juventus 
23.10: Tenisz, WTA-torna, Monterrey 

    Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston 

    Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey 

    Spíler1 TV
20.00: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-Manchester United

    Spíler2 TV
21.30: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-FC Barcelona


    április 3., szerda:
    ------------------

    M4 Sport
17.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó, MOL Vidi FC-Ferencvárosi TC

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Bayern München-Heidenheim
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Schalke-Werder Bremen

    Sport 2
18.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, SZKA Szentpétervár-CSZKA Moszkva

    Eurosport 1
 7.55: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 3. nap
14.30: Kerékpár, Dwars door Vlaanderen, Belgium
22.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada 

    Eurosport 2
13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 3. nap

    Digisport 1
 3.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
18.40: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Napoli
20.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Internazionale
23.10: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Digisport 2
 1.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
20.40: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Brighton
23.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

    Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Guingamp
20.55: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Fiorentina

    Spíler1 TV
 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Columbus Blue Jackets-Boston Bruins
 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Los Angeles Kings
20.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Cardiff City

    Spíler2 TV
19.15: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Levante
21.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Real Madrid

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    április 2., kedd:
    ----------------
    M4 Sport
17.30: Jégkorong, Erste Liga, döntő, 5. mérkőzés, FTC-Telekom - Sport Club Csíkszereda
20.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Mezőkövesd Zsóry FC-DVSC

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Paderborn-Hamburg 
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Augsburg-RB Leipzig 

    Sport 2
16.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Szalavat Ufa-Avangard Omszk

    Eurosport 1
 8.25 és 13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 2. nap 
17.30: Úszás, Helsinki, 2. nap 

    Eurosport 2
17.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada 

    Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Udinese 
20.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Juventus 
23.10: Tenisz, WTA-torna, Monterrey 

    Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston 

    Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey 

    Spíler1 TV
20.00: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-Manchester United

    Spíler2 TV
21.30: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-FC Barcelona


    április 3., szerda:
    ------------------

    M4 Sport
17.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó, MOL Vidi FC-Ferencvárosi TC

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Bayern München-Heidenheim
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Schalke-Werder Bremen

    Sport 2
18.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, SZKA Szentpétervár-CSZKA Moszkva

    Eurosport 1
 7.55: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 3. nap
14.30: Kerékpár, Dwars door Vlaanderen, Belgium
22.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada 

    Eurosport 2
13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 3. nap

    Digisport 1
 3.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
18.40: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Napoli
20.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Internazionale
23.10: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Digisport 2
 1.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
20.40: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Brighton
23.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

    Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Guingamp
20.55: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Fiorentina

    Spíler1 TV
 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Columbus Blue Jackets-Boston Bruins
 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Los Angeles Kings
20.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Cardiff City

    Spíler2 TV
19.15: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Levante
21.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Real Madrid