Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2019.04.11

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Április 11., csütörtök:


    M4 Sport
19.45: Röplabda, férfi Extraliga, elődöntő, 3. mérkőzés, Kazincbarcika-Kaposvár

    Sport 1
17.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnoki selejtező mérkőzés, Oroszország-Magyarország, Asztrahán
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Arsenal-Napoli

    Sport 2
20.00: Darts, Premier League, Liverpool

    Eurosport 1
15.30: Kerékpár, baszk körverseny, 4. szakasz
18.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi

    Eurosport 2
16.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi

    Digisport 1
11.00 és 18.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano
20.40: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Slavia Praha-Chelsea

    Digisport 2
18.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Benfica-Eintracht Frankfurt

    Digisport 3
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Villarreal-Valencia

Április 12., péntek:


    M4 Sport
 3.55: Forma-1, Kínai Nagydíj, 1. szabadedzés 
 7.55: Forma-1, Kínai Nagydíj, 2. szabadedzés 
13.00: Torna, Európa-bajnokság, Szczecin
17.00: Jégkorong, divízió 1/A női világbajnokság, Budapest, Magyarország-Olaszország
20.00: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron Basket-UMMC Jekatyerinburg 

    Sport 1
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Nürnberg-Schalke 04

    Sport 2
14.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Marrákes
19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

    Eurosport 1
15.30: Kerékpár, baszk körverseny 5. szakasz 
18.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi

    Eurosport 2
12.30: Kerékpár, hatnapos verseny, Brisbane, 1. nap 
16.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi
17.45: Úszás, Stockholm, 1. nap 

    Digisport 1
 3.00: Tenisz, WTA-torna, Bogotá 
11.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano
20.55: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Newcastle United

    Digisport 2
18.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Lyon 
22.45: Tenisz, WTA-torna, Bogotá

    Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Bogotá

    Spíler1 TV
 2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás
15.55: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés
16.50: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés 
17.50: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés
20.10: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés
21.05: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés 
22.05: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés