Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések csütörtökön és pénteken

2019.04.25

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek. Pénteken Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku, 1. és 2. szabadedzés.

Hirdetés

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    április 25., csütörtök:
    ------------------------
    M4 Sport
 9.45: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest
19.45: Labdarúgás, női Jet-Sol Liga, MTK Budapest-Ferencváros

    Duna World
10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

    Sport 1
18.15: Kézilabda, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Vardar Szkopje - MOL-Pick Szeged

    Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
20.00: Darts, Premier League, 13. állomás, Birmingham

    Eurosport 1
14.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 6. nap

    Eurosport 2
14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 4. szakasz

    Digisport 1
11.30 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

    Digisport 2
11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Zalgiris Kaunas-Fenerbahce

    Digisport 3
17.55: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Panathinaikosz-Real Madrid

    Spíler2 TV
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Rayo Vallecano
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid


    április 26., péntek:
    --------------------

    M4 Sport
 9.45 és 12.30: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest
10.45 és 14.45: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku, 1. és 2. szabadedzés
18.30: Vízilabda, női ob I, döntő, 1. mérkőzés, UVSE-Dunaújváros
20.00: Kosárlabda, női NB I, döntő, 1. mérkőzés, Sopron-DVTK

    Duna World
10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

    Sport 1
 2.00: Amerikaifutball, NFL-draft
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Leverkusen
 
    Sport 2
 1.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, San Antonio Spurs-Denver Nuggets
12.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Rio Ave-Porto

    Eurosport 1
11.00, 15.30 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 7. nap
14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 5. szakasz

    Eurosport 2
10.00 és 14.00: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest

    Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lyon

    Digisport 2
11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

    Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
19.25: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Göztepe
21.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Barcelona-Anadolu Efes

    Spíler1 TV
 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Boston Bruins-Columbus Blue Jackets
20.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Huddersfield