Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2019.04.24

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Hirdetés

Április 24., szerda


    M4 Sport
 9.45: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest
14.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó, Soroksár SC-Budapest Honvéd
17.45: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-Siófok
19.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Ferencváros-Steaua Bucuresti

    Duna World
10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

    Sport 1
18.15: Kézilabda, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, Flensburg-Handewitt - Telekom Veszprém
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Werder Bremen-Bayern München

    Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
19.00: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Szolnoki Dózsa-BPM Sport Management
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, AC Milan-Lazio

    Eurosport 1
11.00, 17.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 5. nap
14.30: Kerékpár, Vallon Nyíl

    Eurosport 2
13.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 3. szakasz
15.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 5. nap

    Digisport 1
11.30 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Arsenal

    Digisport 2
11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, negyeddöntő, Barcelona-Anadolu Efes

    Digisport 3
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Baskonia-CSZKA Moszkva

    Spíler1 TV
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City

    Spíler2 TV
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Betis

Április 25., csütörtök


    M4 Sport
 9.45: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest
19.45: Labdarúgás, női Jet-Sol Liga, MTK Budapest-Ferencváros

    Duna World
10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

    Sport 1
18.15: Kézilabda, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, eldő mérkőzés, Vardar Szkopje - MOL-Pick Szeged

    Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
20.00: Darts, Premier League, 13. állomás, Birmingham

    Eurosport 1
14.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 6. nap

    Eurosport 2
14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 4. szakasz

    Digisport 1
11.30 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

    Digisport 2
11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Zalgiris Kaunas-Fenerbahce

    Digisport 3
17.55: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Panathinaikosz-Real Madrid

    Spíler1 TV
 2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Rayo Vallecano
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid