Hirdetés

Itt vannak a hétvégi sportműsorok

2019.04.12

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Hirdetés

Április 13., szombat


    Jégkorong
    Női divízió 1/A vb, Káposztásmegyeri Jégcentrum:
Magyarország-Ausztria 19.30

    Kézilabda
    Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók:
Győri Audi ETO KC-Odense Handbold (dán) 17.30 (+FOTÓ)
    Női NB I:
MTK Budapest-Dunaújvárosi Kohász KA 17.00
Moyra-Budaörs - Alba Fehérvár KC 17.00
Eszterházy SC - GVM Europe-Vác 18.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I, rájátszás, felsőház:
Pécsi VSK-VEOLIA - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
JP Auto-JKSE - Egis Körmend 18.00
    középház:
Atomerőmű SE-Sopron KC 19.00
    alsóház:
Alba Fehérvár - Serco-TF-BP 18.00
    Női NB I, rájátszás, alsóház:
Vasas Akadémia-BEAC Újbuda 15.00
MTK-Budapest - PINKK-Pécsi 424 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 28. forduló:
Budapest Honvéd-Debreceni VSC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencváros 17.00
Paksi FC-Puskás Akadémia FC 17.00
Kisvárda Master Good-Diósgyőri VTK 17.00
Szombathelyi Haladás-MTK Budapest 17.00
MOL Vidi FC-Újpest FC 19.30

    Szabadidősport
    34. Telekom Vivicittá Városvédő Futás (Budapest, Margitsziget, központi út, a Margitszigeti Víztorony közelében) 10.30

    Vízilabda
    E.ON férfi vízilabda ob I, középszakasz, az 1. fordulóból elhalaszott mérkőzés:
    B csoport (alsóház):
Metalcom Szentes-VasasPlaket 18.00
    Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 12. forduló:
    A csoport:
FTC-Telekom Waterpolo - Pro Recco (olasz) 18.30
    B csoport:
Szolnoki Dózsa-Jug Dubrovnik (horvát) 19.00
    Női ob I, elődöntő, 3. mérkőzés:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo, Komjádi Uszoda 15.00

Április 14., vasárnap:


    Kézilabda
    Férfi Európa-bajnoki selejtező, 4. forduló, 7. csoport:
Magyarország-Oroszország, Érd 16.00

    Kosárlabda
    Női Euroliga négyes döntő, Sopron:
bronzmérkőzés 17.30
döntő 20.30
    Férfi NB I, rájátszás, középház:
Zalakerámia ZTE KK - KTE-Duna Aszfalt 19.00

    Labdarúgás
    Merkantil Bank Liga NB II, 32. forduló:
Vác FC-Aqvital FC Csákvár 16.30
Ceglédi VSE-Credobus Mosonmagyaróvár 16.30
BSS Monor-Gyirmót FC Győr, III. ker TVE utánpótlásképző központ 16.30
Budaörs-Budafoki MTE, Tatabánya 16.30
WKW ETO FC Győr-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-Duna Aszfalt TVSE 17.00
ZTE FC-Kazincbarcika 17.00
Vasas FC-Soroksár SC, Szusza Ferenc Stadion 17.00
BFC Siófok-Dorogi FC 17.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Kaposvári Rákóczi FC 18.00

    Röplabda
    Férfi Extraliga, elődöntő, 4. mérkőzés:
Fino Kaposvár SE-Vegyész RC Kazincbarcika 18.30

    Szabadidősport
    34. Telekom Vivicittá Városvédő Futás (Budapest, Margitsziget, Központi út, a Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda bekötőútja közelében) 9.00