Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019.05.31

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

 Május 31., péntek


    M4 Sport
20.15: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Lengyelország, Dél-Afrika - Portugália

    Sport 2
20.30: Golf, The Memorial, Ohio, 2. nap

    Eurosport 1
10.55 és 17.15: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 6. nap
13.00: Kerékpár, Giro d'Italia, 19. szakasz

    Eurosport 2
10.55: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 6. nap

    Spíler1 TV 
 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Olasz Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés
13.10, 14.05 és 15.05: Motorsport, Olasz Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

 

Június 1., szombat


    M4 Sport
 0.45: Úszás, Bajnokok Sorozata, 3. állomás, Indianapolis
15.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 20. szakasz
17.15: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 1. mérkőzés, Körmend-Pécs
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Madrid, döntő, Tottenham Hotspur-Liverpool

    Sport 1
15.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Köln, elődöntő, Veszprém-Kielce
17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Köln, elődöntő, Barcelona-Vardar Szkopje
20.15: Ökölvívás, profi gála, Várpalota

    Sport 2
19.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Stockholm
22.00: Golf, The Memorial, Ohio, 3. nap

    Eurosport 1
10.55 és 17.15: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 7. nap
13.00: Kerékpár, Giro d'Italia, 20. szakasz

    Eurosport 2
10.55: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 7. nap

    Digisport 1
12.45: Amerikaifutball, HFL, Fehérvár Enthroners-Budapest Cowbells
17.55: Röplabda, női Európa-liga, arany divízió, B csoport, 3. forduló, Franciaország-Magyarország

    Spíler1 TV 
 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Olasz Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés
12.35, 13.30 és 15.05: Motorsport, Olasz Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, időmérő
19.00: Salakmotor, világbajnoki sorozat, Szlovénia

 

Június 2., vasárnap


    M4 Sport
 0.45: Úszás, Bajnokok Sorozata, 3. állomás, Indianapolis
11.15: Strandröplabda, ob, 1. forduló, Budapest
13.45: Labdarúgás, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, MTK Hungária-Ferencváros
15.45: Kerékpár, Giro d'Italia, 21. (utolsó) szakasz
17.45: Kézilabda, női világbajnoki selejtező, Ausztria-Magyarország
20.15: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Lengyelország, nyolcaddöntő

    Sport 1
15.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Köln, a 3. helyért
17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Köln, döntő

    Sport 2
21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Franciaország-Bolívia
23.00: Golf, The Memorial, Ohio, 4. nap

    Eurosport 1
10.55 és 17.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 8. nap
13.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 21. (utolsó) szakasz

    Eurosport 2
10.55: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 8. nap

    Digisport 1
11.45: Amerikaifutball, HFL, Miskolc Steelers-Győr Sharks
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, osztályozó, visszavágó, Dijon-Lens

    Spíler1 TV
 1.45: Jégkorong, NHL, Stanley Kupa-döntő, 3. mérkőzés, St. Louis Blues-Boston Bruins
10.40, 12.00 és 13.15: Motorsport, Olasz Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam