Hirdetés

Hétvégi sport: Kosárlabda döntő, Tour de Hongrie, nyíltvízi ob és világkupa-verseny

2019.06.15

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

Hirdetés

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


    június 15., szombat:
    --------------------


    Amerikaifutball
    Maker's Mark HFL, rájátszás, 1. forduló:
Fehérvár Enthroners-Miskolc Steelers, First Field 15.00

    Kerékpár
    Tour de Hongrie, 4. szakasz, Karcag-Kékestető, 138 km, hegyi befutó

    Kosárlabda
    - Férfi NB I: 
    Döntő, 1. mérkőzés:
Egis Körmend - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 15.15
    a 3. helyért, 1. mérkőzés:
Szolnoki Olaj KK - Pécsi VSK-Veolia 18.00

    Motorcsónak
    Jet-ski Európa-bajnokság, 2. futam (Nyíregyháza-Levelek) 9.00

    Öttusa
    Országos bajnokság, Budapest - női verseny (vívás, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok 9.00; úszás, KSI-uszoda 12.30; lovaglás, Nemzeti Lovarda 15.00; lövészet-futás, BHSE-sporttelep 18.30)

    Röplabda
    - Női Európa-liga, arany divízió, B csoport, 6. (utolsó) forduló:
Magyarország-Ausztria, Közszolgálati Egyetem 15.00
    - Férfi Európa-liga, ezüst divízió, A csoport, 6. (utolsó) forduló:
Magyarország-Ausztria, Közszolgálati Egyetem 17.30

    Strandröplabda
    Ob, 2. forduló, Siófok

    Szabadidősport
    Street workout világbajnoki selejtező, Városháza park 10.00

    Szinkronúszás
    Világkupa szuperdöntő, Duna Aréna 14.30

    Triatlon
    Középtávú ob, Keszthely

    Úszás
    Nyíltvízi ob és világkupa-verseny, Balatonfüred 9.30

    június 16., vasárnap:
    ---------------------


    Amerikaifutball
    Maker's Mark HFL, rájátszás, 1. forduló:
Győr Sharks-Kijev Capitals, Nyúl 15.00

    Kerékpár
    Tour de Hongrie, 5. (utolsó) szakasz, Kecskemét-Székesfehérvár, 169 km

    Kézilabda
    Férfi Európa-bajnoki selejtező, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, 7. csoport:
Magyarország-Olaszország, Kecskemét 18.00

    Labdarúgás
    Női barátságos mérkőzés:
Magyarország-Ciprus, Telki 15.30

    Motorcsónak
    Jet-ski Európa-bajnokság, 2. futam (Nyíregyháza-Levelek) 11.00

    Öttusa
    Országos bajnokság, Budapest - férfi verseny (vívás, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok 9.00; úszás, KSI-uszoda 12.30; lovaglás, Nemzeti Lovarda 15.00; lövészet-futás, BHSE-sporttelep 18.30)

    Strandröplabda
    Ob, 2. forduló, Siófok

    Szinkronúszás
    Világkupa szuperdöntő, Duna Aréna 14.30