Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2019.07.24

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Július 24., szerda élő tv-sportközvetítések


    M4 Sport
 8.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, női vízilabda, az 5-8. helyért, Hollandia-Oroszország
 9.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, női vízilabda, elődöntő, Ausztrália-Egyesült Államok
11.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, női vízilabda, elődöntő, Magyarország-Spanyolország
12.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, elődöntők, döntők
15.45: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Örményország, elődöntő, Portugália-Írország
19.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, első mérkőzés, Ferencváros-Valletta FC

    Sport 1
13.30: Lóverseny, Kincsem+
16.15: Kézilabda, férfi junior világbajnokság, Spanyolország, nyolcaddöntő
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool

    Sport 2
11.30, 13.30, 15.30 és 18.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

    Eurosport 1
12.15: Kerékpár, Tour de France, 17. szakasz

    Digisport 1
13.00: Tenisz, WTA-torna, Jurmala

    Digisport 2
16.00 és 20.30: Tenisz, WTA-torna, Palermo

Július 25., csütörtök élő tv-sportközvetítések


    M4 Sport
 2.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, előfutamok
 9.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, elődöntő, Spanyolország-Horvátország
11.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, elődöntő, Magyarország-Olaszország
12.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, elődöntők, döntők
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 2. forduló, első mérkőzés, Budapest Honvéd-Craiova
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 2. forduló, első mérkőzés, Torino-Debreceni VSC

    Duna World
19.30: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 2. forduló, első mérkőzés, MOL Fehérvár FC-Vaduz

    Sport 1
18.15: Kézilabda, férfi junior világbajnokság, Spanyolország, negyeddöntő
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool

    Sport 2
11.30, 13.30, 15.30 és 18.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

    Eurosport 1
11.00: Kerékpár, Tour de France, 18. szakasz

    Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Jurmala

    Digisport 2
16.00 és 20.30: Tenisz, WTA-torna, Palermo