Hirdetés

Vizes vb, Forma-1 - Élő sportközvetítések a hétvégén
MTI/Kovács Tamás

Vizes vb, Forma-1 - Élő sportközvetítések a hétvégén

2019.07.26. 11:59

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap.

Hirdetés

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    július 26., péntek:
    -------------------

    M4 Sport
 9.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, női vízilabda, a 3. helyért, Ausztrália-Magyarország
11.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, női vízilabda, döntő, Egyesült Államok-Spanyolország
12.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, elődöntők, döntők
15.15: Forma-1, Német Nagydíj, 2. szabadedzés

    Sport 1
10.30 és 12.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad
17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Zágráb
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool

    Sport 2
11.30, 13.30, 15.30 és 18.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg
20.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, VfB Stuttgart-Hannover

    Eurosport 1
13.35: Kerékpár, Tour de France, 19. szakasz

    Eurosport 2
 9.55: Sznúker, Riga Masters

    Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Jurmala

    Digisport 2
16.00 és 20.30: Tenisz, WTA-torna, Palermo


    július 27., szombat:
    --------------------

    M4 Sport
 2.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, előfutamok
 9.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, a 3. helyért, Horvátország-Magyarország
11.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, döntő, Spanyolország-Olaszország
12.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, elődöntők, döntők
18.15: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Örményország, döntő, Portugália-Spanyolország

    Duna
14.45: Forma-1, Német Nagydíj, időmérő

    Sport 1
13.30 és 15.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg
17.45 és 20.15: Kézilabda, férfi junior világbajnokság, Spanyolország, elődöntő

    Sport 2
11.30 és 13.15: Tenisz, ATP-torna, Gstaad
17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Zágráb
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool

    Eurosport 1
13.25: Kerékpár, Tour de France, 20. szakasz
22.00: Autósport, 24 órás verseny, Spa

    Eurosport 2
 9.55: Sznúker, Riga Masters
16.15: Autósport, 24 órás verseny, Spa
18.20: Síugrás, nyári Grand Prix, Hinterzarten

    Digisport 1
16.00: Tenisz, WTA-torna, Jurmala

    Digisport 2
12.55 és 17.25: Strandfoci, NB I, döntő
19.25: Tenisz, WTA-torna, Palermo

    Digisport 3
18.30: Tenisz, WTA-torna, Palermo

    Spíler1 TV
8.15: Autósport, V8 supercars-bajnokság, Ipswich, 1. futam


    július 28., vasárnap:
    ---------------------

    M4 Sport
 2.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, előfutamok
12.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, elődöntők, döntők

    Duna
14.45: Forma-1, Német Nagydíj, futam

    Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC-gála, Edmonton
12.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg
14.30: Strandkézilabda, X. Salgó Kupa, férfi és női döntő
16.30: Kézilabda, férfi junior világbajnokság, Spanyolország, döntő
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool

    Sport 2
11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad
17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Zágráb

    Eurosport 1
10.30: Autósport, 24 órás verseny, Spa
11.50: Autósport, Porsche Kupa, Németország
12.40 és 14.50: Hegyikerékpár, Európa-bajnokság, Brno
17.55: Kerékpár, Tour de France, 21. szakasz

    Eurosport 2
 4.15: Motorsport, FIM endurance gyorsasági világbajnoki sorozat, Szuzuka
13.00 és 17.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Loket
15.00: Autósport, 24 órás verseny, Spa
19.15: Sznúker, Riga Masters

    Digisport 1
10.55 és 16.25: Strandfoci, NB I, döntő
19.30: Tenisz, WTA-torna, Palermo

    Digisport 2
18.00: Tenisz, WTA-torna, Jurmala