Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2019.08.29

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Augusztus 29., csütörtök


    M4 Sport
11.45: Cselgáncs, világbajnokság, Tokió, női 70 kg és férfi 90 kg
17.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása
19.45: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, play off-kör, visszavágó, Ferencváros-Suduva

    Duna World
17.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, Budapest, csoportkör, Magyarország-Hollandia

    Sport 1
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-RN Löwen

    Sport 2
13.30: Lóverseny, Kincsem+
17.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, csoportkör, HC Pilsen-Hämeenlinna

    Eurosport 1
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 6. szakasz
18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása
19.05: Tenisz, US Open

    Eurosport 2
15.35: Kerékpár, Tour of Germany, 1. szakasz
17.35: Tenisz, US Open

    Digisport 1
17.40, 19.40 és 21.25: Sportlövészet, olimpiai kvalifikációs világkupa, Rio de Janeiro, férfi 50 m sportpuska, női 25 m sportpisztoly és férfi 10 m légpisztoly

Augusztus 30., péntek


    M4 Sport
10.45 és 14.45: Forma-1, Belga Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
18.30: Kosárlabda, 3x3-as női Európa Kupa, Debrecen, Magyarország-Lengyelország
19.45: Vízilabda, masters gála, Budapest, Magyarország-Oroszország

    Sport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-RB Leipzig

    Sport 2
13.00 és 19.00: Darts, BDO World Trophy

    Eurosport 1
 0.00 és 18.05: Tenisz, US Open
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 7. szakasz

    Eurosport 2
 0.00 és 17.10: Tenisz, US Open
15.10: Kerékpár, Tour of Germany, 2. szakasz

    Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása
20.40: Labdarúgás francia bajnokság, Metz - Paris Saint-Germain

    Digisport 2
18.25: Sportlövészet, olimpiai kvalifikációs világkupa, Rio de Janeiro, férfi 10 m légpuska
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-SPAL

    Spíler2 TV
19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo
21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Sociedad