Hirdetés

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Augusztus 9., péntek


    Sport 1
20.00: Lóverseny
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Uerdingen-Borussia Dortmund
23.00: Golf, The Northern Trust, Jersey City, 2. nap

    Sport 2
11.00: Darts, World Series, Brisbane
17.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, női negyeddöntők

    Eurosport 1
 7.55 és 13.25: Sznúker, kínai nemzetközi bajnokság
18.30: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz

    Eurosport 2
15.00: Kerékpár, lengyel körverseny, 7. szakasz

    Digisport 1
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Norwich City

    Digisport 2
18.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal

    Digisport 3
18.30: Tenisz, WTA-torna, Toronto
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lyon

    Spíler1 TV
 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Osztrák Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés
13.10, 14.05 és 15.05: Motorsport, Osztrák Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

Augusztus 10., szombat


    M4 Sport
16.45: Labdarúgás, NB I, Kaposvár-Mezőkövesd
19.15: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Újpest

    Sport 1
 9.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, női elődöntők, férfi negyeddöntők
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Würzburg-Hoffenheim
21.00: Golf, The Northern Trust, Jersey City, 3. nap

    Sport 2
11.00: Darts, World Series, Brisbane Masters, 2. nap
16.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi negyeddöntők, női helyosztók
20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Gil Vicente-FC Porto
22.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Pacos Ferreira

    Eurosport 1
 7.55 és 13.25: Sznúker, kínai nemzetközi bajnokság
16.30: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz

    Eurosport 2
14.30: Kerékpár, országúti Európa-bajnokság, Alkmaar
18.05: Lovaglás, Global Champions Tour, Valkenswaard

    Digisport 1
 0.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal, negyeddöntő
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Stade Reims
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-St. Étienne

    Digisport 2
 1.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Everton
21.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, elődöntő

    Digisport 3
20.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Rennes

    Spíler1 TV
 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester City
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Aston Villa

Augusztus 11., vasárnap


    M4 Sport
17.45: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-MOL Fehérvár FC

    Sport 1
 2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Montevideo, Valentina Sevcsenko-Liz Carmouche
15.15: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Osnabrück-RB Leipzig
18.45: Lóverseny, Nemzeti Galoppliga
19.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Marítimo-Sporting CP

    Sport 2
11.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi elődöntők
15.00: Lóverseny, Kincsem+
16.45: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi helyosztók
20.00: Golf, The Northern Trust, Jersey City, 4. nap

    Eurosport 1
 7.55 és 13.25: Sznúker, kínai nemzetközi bajnokság
18.30: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz

    Eurosport 2
14.00: Kerékpár, országúti Európa-bajnokság, Alkmaar

    Digisport 1
 0.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto
 2.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal
14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Arsenal
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Nimes

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Racing Strasbourg-Metz
19.30: Tenisz, WTA-torna, Toronto, döntő
22.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, döntő

    Spíler1 TV
 8.35, 9.05 és 9.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Osztrák Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP
10.40, 12.00 és 12.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Osztrák Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Chelsea