Hirdetés

Ezek az élő tv-sportközvetítések jönnek a hétvégén

2019.09.27

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Szeptember 27., péntek


    M4 Sport
 9.45 és 13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
15.45 és 22.45: Atlétika, vb, Doha
19.45: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnoki Olaj-Alba Fehérvár

    Sport 1
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Union Berlin-Eintracht Frankfurt

    Sport 2
20.00: Lósport, Kincsem+
20.45: Röplabda, férfi Eb, elődöntő, Franciaország-Szerbia, Párizs

    Eurosport 1
 9.30 és 15.00: Kerékpár, országúti vb, Nagy-Britannia, női junior és U23

    Eurosport 2
 8.25 és 13.25: Sznúker, kínai bajnokság

    Digisport 1
10.30 és 13.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

    Digisport 2
 8.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent
17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Poprad

    Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Betis

Szeptember 28., szombat


    M4 Sport
 9.15: Forma-3, Orosz Nagydíj, 1. futam
11.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, 3. szabadedzés
13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, időmérő edzés
16.45: Labdarúgás, NB I, Debreceni VSC-Puskás Akadémia FC
19.00: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-Újpest FC
21.30: Atlétika, vb, Doha

    Duna World
15.15: Atlétika, vb, Doha

    Sport 1
17.00: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged - Flensburg
19.45: Kézilabda, férfi BL, FC Porto-Kielce

    Sport 2
 7.00 és 9.00: Tenisz, ATP-torna, Csengtu
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Paderborn-Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Werder Bremen
20.30: Küzdősport, UFC, Koppenhága

    Eurosport 1
10.50: Motorsport, Superbike-vb, superpole
12.30: Kerékpár, országúti vb, Nagy-Britannia, női mezőnyverseny

    Eurosport 2
7.55 és 13.25: Sznúker, kínai bajnokság

    Digisport 1
10.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
13.25: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Nantes
15.40: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Brighton
18.10: Labdarúgás, Premier League, Everton-Manchester City
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Atalanta

    Digisport 2
10.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent
14.55: Labdarúgás, Serie A, Juventus-SPAL
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Internazionale
20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Lille

    Digisport 3
17.25: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-PSG
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Brest

    Spíler1 TV
12.45: Labdarúgás, Premier League, Sheffield United-Liverpool

    Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Valencia
15.45: Labdarúgás, La Liga, Getafe-FC Barcelona
18.00: Labdarúgás, La Liga, Granada-Leganés
20.30: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Real Madrid

Szeptember 29., vasárnap


    M4 Sport
 8.50: Forma-3, Orosz Nagydíj, 2. futam
10.15: Forma-2, Orosz Nagydíj, 2. futam
12.30: Forma-1, Orosz Nagydíj, futam
15.30: Labdarúgás, NB I, Ferencvárosi TC-Kisvárda Master Good
19.00: Atlétika, vb, Doha

    Sport 1
 8.45: Atlétika, vb, Doha
12.00: Kézilabda, férfi BL, Bidasoa Irún-Rabotnik
16.15: Kézilabda, női Eb-selejtező, Olaszország-Magyarország
18.45: Kézilabda, férfi BL, Montpellier-Telekom Veszprém

    Sport 2
 9.00: Tenisz, ATP-torna, Csengtu
15.00: Lósport, Kincsem+

    Eurosport 1
 9.30: Kerékpár, országúti vb, Nagy-Britannia, férfi mezőnyverseny

    Eurosport 2
 7.55 és 13.25: Sznúker, kínai bajnokság
12.05: Motorsport, Supersport-vb, Franciaország
16.30: Autósport, Blancpain End. Kupa

    Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Brescia
14.40: Labdarúgás, Serie A, Lecce-AS Roma
17.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Verona
20.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Fiorentina

    Digisport 2
 6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Genoa
17.15: Jégkorong, EBEL, Hydro Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Rennes

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Montpellier
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nimes-St. Étienne

    Spíler1 TV
10.55: Motorsport, Superbike-vb, superpole
12.10 és 13.55: Motorsport, Superbike-vb, 1. és 2. futam
17.00: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Newcastle United

    Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Valladolid
13.55: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Celta Vigo
15.55: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Mallorca
18.00: Labdarúgás, La Liga, Levante-Osasuna
20.30: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Real Sociedad