Hirdetés

Itt vannak a hétvégi hazai sportesemények

2019.09.14

Sportesemények szombaton és vasárnap.

Hirdetés

Szeptember 14., szombat


    Asztalitenisz
    Európa Kupa, selejtezőtorna, Pécs (Lauber Dezső Sportcsarnok) - PTE PEAC Kalo-Méh - TTC Neuhausen (svájci) 14.00, PTE PEAC Kalo-Méh - CTT Tiege (belga) 19.00

    Evezés
    Masters világbajnokság, Velence 8.00

    Kézilabda
    Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, A csoport:
MOL-Pick Szeged - Barcelona (spanyol) 17.30
    Férfi NB I:
FTC-HungaroControl - Grundfos Tatabánya KC 18.00
Dabasi KC VSE-Balatonfüredi KSE 18.00
HE-DO B. Braun Gyöngyös - Budakalász 18.00
    Női NB I:
Érd HC-MTK Budapest 18.00
Békéscsabai Előre NKSE - Motherson-Mosonmagyaróvár 18.00
Váci NKSE-DVSC Schaeffler 18.00
Szent István SE-Szombathelyi KKA, Monor 18.00

    Kosárlabda
    A Magyar Kosárlabdázás Napja (Hősök tere) 10.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 6. forduló:
Újpest FC-Debreceni VSC, Illovszky Rudolf Stadion 17.00
Budapest Honvéd-MOL Fehérvár FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00
Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Diósgyőri VTK-ZTE FC 17.00
Puskás Akadémia FC-Kaposvári Rákóczi FC 17.00
Paksi FC-Ferencvárosi TC 19.30

    Szabadidősport
    World Urban Games, Budapest (Nagyvásártelep) 9.00

    Tenisz
    Davis Kupa, osztályozó, Sport11 Központ:
Magyarország-Ukrajna 11.00

    Vízilabda
    Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, D csoport, Budapest (Nyéki Imre Uszoda):
Potsdam (német)-Dinamo Moszkva (orosz) 18.00
A-Híd OSC Újbuda - Szintez Kazany (orosz) 19.45
    Férfi Eurokupa, selejtező, 1. forduló, B csoport, Eger: ZF-Eger - Sturm 2002 Ruza (orosz) 18.30

Szeptember 15., vasárnap



    Asztalitenisz
    Európa Kupa, selejtezőtorna, Pécs (Lauber Dezső Sportcsarnok): PTE PEAC Kalo-Méh - AD Vincios (spanyol) 10.00

    Evezés
    Masters világbajnokság, Velence 8.00

    Jégkorong
    Erste Liga:
Dunaújvárosi Acélbikák-Gyergyói HK (román) 17.00
DEAC-Fehérvári Titánok 18.30
    Osztrák liga (EBEL):
Hydro Fehérvár AV19-EHC Liwest Black Wings Linz (osztrák) 17.30
    Szlovák liga (Tipsport):
MAC Újbuda-DVTK Jegesmedvék 17.00  

    Kézilabda
    Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, B csoport:
Telekom Veszprém-Motor Zaporizzsja (ukrán) 17.00

    Labdarúgás
    Merkantil Bank Liga NB II, 8. forduló: Vác FC-Duna Aszfalt Tiszakécske, Soroksár 16.30 Szolnoki MÁV FC-WKW ETO FC Győr 17.00 BFC Siófok-Budaörs 17.00 Gyirmót FC Győr-Dorogi FC 17.00 Szombathelyi Haladás-Soroksár SC 17.00 Budafoki MTE-FC Ajka 17.00 MTK Budapest-Kazincbarcika 17.00 Nyíregyháza Spartacus FC-Vasas FC 17.00 Szeged-Csanád Grosics - Aqvital FC Csákvár 18.00

    Szabadidősport
    World Urban Games, Budapest (Nagyvásártelep) 10.00

    Tenisz
    Davis Kupa, osztályozó, Sport11 Központ:
Magyarország-Ukrajna 11.00

    Vízilabda
    Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, D csoport, Budapest (Nyéki Imra Uszoda):
Potsdam (német)-Szintez Kazany 10.45
A-Híd OSC Újbuda - Dinamo Moszkva (orosz) 12.30
    Férfi Eurokupa, selejtező, 1. forduló, B csoport (Eger):
ZF-Eger - VK Radnicki (szerb) 11.30