Hirdetés

Élő sportközvetítések pénteken, szombaton és vasárnap

2019.10.18

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Hirdetés

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    október 18., péntek:
    --------------------
    M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű-Körmend
19.45: Vízilabda, női ob I, BVSC-Eger

    Sport 1
13.00: Labdarúgás, kispályás világbajnokság, Kréta, Magyarország-Szlovénia
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Leverkusen

    Sport 2
12.00: Tenisz, ATP-torna, Stockholm
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Jadran Herceg Novi-Szolnoki Dózsa

    Eurosport 1
12.45 és 19.45: Sznúker, Brit Open, 5. nap

    Eurosport 2
18.00: Kerékpár, pályakerékpáros Európa-bajnokság, Apeldoorn, 3. nap

    Digisport 1
11.00 és 15.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice - Paris Saint-Germain

    Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg
17.25: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

    Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

    Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Osasuna

    október 19., szombat:
    ---------------------
    M4 Sport
14.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Ferencváros-Marseille
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Budapest Honvéd
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Újpest

    Sport 1
 3.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Boston
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Koprivnica
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Veszprém-Szkopje
19.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Krim Mercator-Győr

    Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Mönchengladbach
20.30: Ökölvívás, profi gála, Charleroi, Ryad Merhy-Szellő Imre

    Eurosport 1
10.30: Asztalitenisz, női világkupa, Csengtu
13.45 és 19.45: Sznúker, Brit Open, 5. nap

    Eurosport 2
18.55: Kerékpár, pályakerékpáros Európa-bajnokság, Apeldoorn, 4. nap

    Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester City
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna

    Digisport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Verona
20.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, OSC-Hannover

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Atalanta
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Dijon

    Spíler1 TV
 1.55, 2.50 és 3.50: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés
 5.35, 6.30 és 8.05: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Japán Nagydíj, időmérő
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-West Ham United

    Spíler2 TV
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-FC Barcelona
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Leganés
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Real Madrid

    október 20., vasárnap:
    ----------------------
    M4 Sport
15.30: Kosárlabda, női NB I, Győr-Sopron
17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, MTK-Budafok

    Sport 1
12.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Bidasoa Irún-Sävehof
14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Kristiansand-Metz
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Zagreb-Szeged

    Sport 2
12.30: Labdarúgás, német 2. osztályú bajnokság, Stuttgart-Kiel
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Paderborn
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Indianapolis Colts-Houston Texans
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Seattle Seahawks-Baltimore Ravens

    Eurosport 1
 9.30: Atlétika, Amszterdam maraton
13.45 és 19.45: Sznúker, Brit Open, döntő

    Eurosport 2
12.30: Asztalitenisz, női világkupa, Csengtu
14.30: Kerékpár, pályakerékpáros Európa-bajnokság, Apeldoorn, 5. nap
17.00: Motorsport, brit Superbike-bajnokság, Brands Hatch, 3. futam
21.00: Úszás, International Swimming League, Dallas

    Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Internazionale
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Roma
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Genoa
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Lecce

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-St. Étienne
17.15: Jégkorong, EBEL, alapszakasz, Fehérvár AV19-Vienna Capitals
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Strasbourg

    Digisport 3
14.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Rennes
19.05: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

    Spíler1 TV
 4.40, 6.05 és 7.15: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Japán Nagydíj, futam
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool

    Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Celta Vigo
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Betis
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Villarreal
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Valladolid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Levante