Hirdetés

Élő sportközvetítések vasárnap a hazai tévékben

2019.10.20

Sportközvetítések.

Hirdetés

 Sportközvetítések a hazai televíziókban vasárnap.

október 20., vasárnap:
    ----------------------
    M4 Sport
15.30: Kosárlabda, női NB I, Győr-Sopron
17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, MTK-Budafok

    Sport 1
12.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Bidasoa Irún-Sävehof
14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Kristiansand-Metz
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Zagreb-Szeged

    Sport 2
12.30: Labdarúgás, német 2. osztályú bajnokság, Stuttgart-Kiel
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Paderborn
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Indianapolis Colts-Houston Texans
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Seattle Seahawks-Baltimore Ravens

    Eurosport 1
 9.30: Atlétika, Amszterdam maraton
13.45 és 19.45: Sznúker, Brit Open, döntő

    Eurosport 2
12.30: Asztalitenisz, női világkupa, Csengtu
14.30: Kerékpár, pályakerékpáros Európa-bajnokság, Apeldoorn, 5. nap
17.00: Motorsport, brit Superbike-bajnokság, Brands Hatch, 3. futam
21.00: Úszás, International Swimming League, Dallas

    Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Internazionale
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Roma
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Genoa
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Lecce

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-St. Étienne
17.15: Jégkorong, EBEL, alapszakasz, Fehérvár AV19-Vienna Capitals
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Strasbourg

    Digisport 3
14.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Rennes
19.05: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

    Spíler1 TV
 4.40, 6.05 és 7.15: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Japán Nagydíj, futam
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool

    Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Celta Vigo
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Betis
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Villarreal
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Valladolid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Levante