Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2019.10.03

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Október 3., csütörtök


    M4 Sport
 6.45: Minifoci, világbajnokság, Ausztrália, Magyarország-Anglia
15.30: Atlétika, világbajnokság, Doha

    Sport 1
 8.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió
13.30: Lósport, Kincsem+
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Ferencváros-Ludogorec

    Sport 2
 8.30: Tenisz, ATP-torna, Peking
17.00: Kézilabda, Német Kupa, Flensburg - Hannover-Burgdorf
19.00: Jégkorong, svéd bajnokság, alapszakasz, Leksand-Frölunda

    Eurosport 1
15.00: Kerékpár, horvát körverseny, 3. szakasz

    Digisport 1
16.30: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Asztana-Partizan
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, AZ Alkmaar-Manchester United
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Arsenal-Standard Liege

    Digisport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Wolfsberger-AS Roma
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Lazio-Rennes

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, CSZKA Moszkva-Espanyol
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Lugano-Dinamo Kijev

Október 4., péntek


    M4 Sport
17.45: Úszás, világkupa, Budapest
20.00: Labdarúgás, női Eb-selejtező, Magyarország-Svédország, Miskolc

    Duna World
19.00: Atlétika, világbajnokság, Doha

    Sport 1
 4.00, 6.00, 8.00 és 12.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió
15.30: Kosárlabda, NBA, nemzetközi felkészülési mérkőzés, Sacramento Kings-Indiana Pacers
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Düsseldorf

    Sport 2
 2.15: Amerikaifutball, alapszakasz, Seattle Seahawks-Los Angeles Rams
 6.30, 8.30, 10.30 és 12.30: Tenisz, ATP-torna, Peking
19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Antalyaspor

    Eurosport 1
15.00: Kerékpár, horvát körverseny, 4. szakasz

    Digisport 1
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Sassuolo

    Digisport 2
 6.30 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Peking
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Marseille

    Digisport 3
18.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Trencín

    Spíler1 TV
 3.55, 4.50 és 5.55: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto 2, Thaiföldi Nagydíj, 1. szabadedzés
 9.05 és 10.05: Motorsport, MotoGP és Moto 2, Thaiföldi Nagydíj, 2. szabadedzés

    Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-SD Eibar