Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Október 29-30. - Kedd, szerda

2019.10.29

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

    Október 29., kedd


    M4 Sport
18.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, FC Ajka-Újpest FC
21.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Nigéria-Ecuador

    Sport 1
19.45: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, VfL Bochum-Bayern München    

    Sport 2
13.30: Lóverseny, Kincsem+
15.30: Szkander, világbajnokság, 1. nap, Constanta
19.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Barceloneta-Szolnoki Dózsa

    Eurosport 1
 7.25 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 2. nap

    Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
18.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Hellas Verona
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság,, Brescia-Internazionale

    Digisport 2
 9.00, 11.30 és 15.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, PVSK-Veolia - Benfica
20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Manchester City-Southampton

    Digisport 3
18.55: Tenisz, ATP-torna, Párizs

    Spíler2 TV
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Atlético Madrid
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Real Valladolid

Október 30., szerda


    M4 Sport
 0.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Magyarország-Ausztrália
18.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, FTC-Telekom Waterpolo - CN Terrassa
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, 7. forduló, Pápai Perutz FC-Vasas

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Wolfsburg-RB Leipzig
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Dortmund-Mönchengladbach

    Sport 2
13.30: Lóverseny, Kincsem+
15.15: Szkander, világbajnokság, Konstanca
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Flensburg-Barcelona
21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Portimonese

    Eurosport 1
 7.25 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 3. nap

    Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Atalanta
20.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Chelsea-Manchester United

    Digisport 2
 9.00, 11.30 és 15.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
18.15: Kosárlabda, női Euro Kupa, Aluinvent DVTK-Landes
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Genoa

    Digisport 3
18.40: Tenisz, ATP-torna, Párizs
20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Liverpool-Arsenal

    Spíler 1
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Leganés