Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2019.10.02

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Október 2., szerda


    M4 Sport
13.45: Labdarúgás, U17-es női Eb-selejtező, Magyarország-Bulgária
15.30: Atlétika, világbajnokság, Doha
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Liverpool-Salzburg

    Duna World
17.30: Atlétika, világbajnokság, Doha

    Sport 1
 8.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió
13.30: Lósport, Kincsem+

    Sport 2
 8.30 és 10.30: Tenisz, ATP-torna, Peking
18.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo Riga-Avangard

    Eurosport 1
15.00: Kerékpár, horvát körverseny, 2. szakasz

    Digisport 2
 8.00: Tenisz, WTA-torna, Peking

    Spíler 1
18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Genk-Napoli
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Leipzig-Olympique Lyon
    
    Spíler 2
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Slavia Praha-Borussia Dortmund
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Barcelona-Internazionale

Október 3., csütörtök


    M4 Sport
 6.45: Minifoci, világbajnokság, Ausztrália, Magyarország-Anglia
15.30: Atlétika, világbajnokság, Doha

    Sport 1
 4.00, 6.00, 8.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió
13.30: Lósport, Kincsem+
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Ferencváros-Ludogorec

    Sport 2
 8.30: Tenisz, ATP-torna, Peking
17.00: Kézilabda, Német Kupa, Flensburg - Hannover-Burgdorf
19.00: Jégkorong, svéd bajnokság, alapszakasz, Leksand-Frölunda

    Eurosport 1
15.00: Kerékpár, horvát körverseny, 3. szakasz

    Digisport 1
16.30: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Asztana-Partizan
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, AZ Alkmaar-Manchester United
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Arsenal-Standard Liege

    Digisport 2
 6.30 és 13.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Wolfsbergerer-AS Roma
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Lazio-Rennes

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, CSZKA Moszkva-Espanyol
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Lugano-Dinamo Kijev