Élő tv-sportközvetítések - November 6-7. - Szerda, csütörtök

2019.11.06

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

November 6., szerda


    M4 Sport
17.45: Labdarúgás, NB II, Gyirmót-MTK Budapest
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Real Madrid-Galatasaray
23.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, nyolcaddöntő, Brazília-Chile
    Sport 1
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Dinamo Bucuresti-Kadetten Schaffhausen
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain
    
    Sport 2
13.30: Lósport, Kincsem+ Tuti

    Digisport 1
16.30: Labdarúgás, Európa-liga, Vitória Guimaraes-Arsenal

    Digisport 2
17.45: Röplabda, női Challenge Kupa, 1. MCM-Diamant Kaposvár-Türk Hava Yollari

    Spíler 1
18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Bayern München-Olympiakosz
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Atalanta-Manchester City

    Spíler 2
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Lokomotiv Moszkva-Juventus
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Paris Saint-Germain - Club Brugge

November 7., csütörtök


    M4 Sport
20.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, nyolcaddöntő, Olaszország-Ecuador
23-45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, nyolcaddöntő, Paraguay-Argentína

    Sport 1
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Ferencváros-CSZKA Moszkva

    Sport 2
13.30: Lósport, Kincsem+ Tuti
19.00: Kézilabda, német férfibajnokság, Rhein-Neckar Löwen - THW Kiel

    Digisport 1
16.35: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, FC Asztana-AZ Alkmaar
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Lazio-Celtic Glasgow
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Manchester United-Partizan Beograd

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Standard Liége-Eintracht Frankfurt
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Borussia Mönchengladbach-AS Roma

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, FC Lugano-Malmö FF
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Espanyol-PFC Ludogorec