Itt vannak a hétvége sportműsorai

2019.11.02

Sportesemények szombatra és vasárnapra.

November 2., szombat


    Birkózás
    U23-as világbajnokság, Budapest (Ludovika Sportcsarnok) 10.30

    Kézilabda
    Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló, D csoport:
Győri Audi ETO KC-Krim Mercator Ljubljana (szlovén) 17.00
    Férfi NB I:
SBS-Eger - Csurgói KK 18.00
HE-DO B. Braun Gyöngyös - FTC-HungaroControl 18.00
Balatonfüredi KSE - Sport36-Komló 18.00
Orosházi FKSE-Linamar - Váci KSE 18.00
Mezőkövesdi KC-Grundfos Tatabánya KC 18.00
    Női NB I:
Szombathelyi KKA-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00
DVSC Schaeffler - Motherson-Mosonmagyaróvár 18.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Szolnoki Olajbányász-Kaposvári KK 18.00
Jászberényi KSE - KTE-Duna Aszfalt 18.00
Sopron KC-OSE Lions 18.00
Alba Fehérvár - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
Egis Körmend - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
PVSK-VEOLIA - DEAC 18.30
    Női NB I:
PEAC-Pécs - NKE-FCSM Csata 16.00
Atomerőmű KSC Szekszárd - TFSE-MTK 17.00
Uni Győr MÉLY-ÚT - ELTE BEAC Újbuda 18.00
Vasas Akadémia - PINKK-Pécsi 424 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 11. forduló:
Puskás Akadémia FC-Budapest Honvéd 14.30
Ferencvárosi TC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Diósgyőri VTK-Kisvárda Master Good 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Újpest FC 17.00
ZTE FC-MOL Fehérvár FC 17.00
Debreceni VSC-Paksi FC 17.00

    Röplabda
    Női Extraliga, alapszakasz:
UTE-MTK Budapest 18.00    
Hungast Haladás-Békéscsabai RSE 18.00

    Rúdsport
    PolePlay országos rúdsport- és légtorna-bajnokság, Budapest (Angyalföldi Sportközpont, Rozsnyai út) 8.00

    Tollaslabda
    44. Yonex magyar nemzetközi tollaslabda-bajnokság, Budaörs (Városi Sportcsarnok) 10.00

    Vízilabda
    E.ON férfi ob I, alapszakasz, 6. forduló:
    A csoport:
Szolnoki Dózsa-Deberceni VSE 16.00
PVSK-Mecsek Füszért - UVSE 19.00
Tatabánya-Szegedi VE 17.00
    B csoport:
Metalcom Szentes - Kaposvári VK 18.00    
AVUS Szombathely-VasasPlaket 18.00
A-Híd OSC-Újbuda - BVSC-Zugló 19.00

November 3., vasárnap


    Birkózás
    U23-as világbajnokság, Budapest (Ludovika Sportcsarnok) 15.30

    Kézilabda
    Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló, A csoport:
MOL-Pick Szeged - RK Celje PL (szlovén) 17.00
    Női NB I:
Kisvárda Master Good SE-Érd HC 14.30
Siófok KC - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 17.00

    Kosárlabda
    Női NB I:
ZTE Női Kosárlabda Klub-Sopron Basket 17.00
VBW CEKK Cegléd-Aluinvent DVTK 18.00

    Labdarúgás
    Merkantil Bank Liga NB II, 15. forduló:
Békéscsaba 1912 Előre-Budaörs 13.30
Soroksár SC-Dorogi FC 13.30
Kazincbarcika - Szeged-Csanád Grosics 13.30
Duna Aszfalt TLC-Szolnoki MÁV FC 13.30
Vasas FC-BFC Siófok 16.30
FC Ajka-Aqvital FC Csákvár 17.00
MTK Budapest-Szombathelyi Haladás 17.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Gyirmót FC Győr 17.00
WKW ETO FC Győr-Budafoki MTE 17.00

    Röplabda
    Férfi NB I:
    A csoport:
PTE-PEAC - Sümegi RE 14.00
Kecskeméti RC - Vidux-Szegedi RSE 17.00        
    B csoport:
Dunaferr SE - MÁV Előre-BERICAP 16.30
Pénzügyőr SE-DEAC 17.00