Hirdetés

A hétvégi hazai események

2019.12.21. 10:47

A hétvégi hazai események

Hirdetés

A hétvégi hazai események:

december 21., szombat:

Asztalitenisz
    Top 12-bajnokság, Celldömölk - csoportmérkőzések 10.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Atomerőmű SE 13.00
Egis Körmend-DEAC 18.00
Jászberényi KSE-Zalakerámia ZTE KK 18.00
Szolnoki Olajbányász - PVSK-VEOLIA 18.00
    Női NB I:
ELTE BEAC Újbuda - PEAC-Pécs 15.00
Aluinvent DVTK - TFSE-MTK 17.00
ZTE Női Kosárlabda Klub - Atomerőmű KSC Szekszárd 17.00
Vasas Akadémia - Uni Győr MÉLY-ÚT 18.00
PINKK-Pécsi 424 - VBW CEKK Cegléd 18.00

    Röplabda
    Férfi NB I:
    A csoport:
Magyar utánpótlás-válogatott - Vegyész RC Kazincbarcika, Rácalmás 16.30
    B csoport:
Magyar utánpótlás-válogatott - DEAC, Kunhegyes 16.00
    Női Extraliga, alapszakasz:
MTK Budapest-Fatum Nyíregyháza, Budaörs 18.00

    Sakk
    Kieséses magyar sakkbajnokság, III. Hetényi Géza emlékverseny (Magyar Sakkszövetség), döntők, 3. mérkőzések

    Sportlövészet
    Európa-bajnoki válogatóverseny, Fehér úti Nemzeti Lőtér 9.00

    Úszás
    Győr Open, olimpiai kvalifikációs verseny, Győr, Aqua Sport Center, előfutamok 8.15, döntők 17.00

    Vívás
    Országos bajnokság, Budapest (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok) - egyéni versenyek a 32-es táblán 9.00, döntők 16.30

december 22., vasárnap:

Asztalitenisz
    Top 12-bajnokság, Celldömölk - elődöntők, döntők 15.00

    Jégkorong
    Erste Liga:
Fehérvári Titánok-Dunaújvárosi Acélbikák 17.30
Schiller-Vasas HC - Hokiklub Budapest 17.40
FTC-Telekom - DEAC 18.00
    Szlovák (Tipsport) liga:
DVTK Jegesmedvék-MHK 32 Liptovsky Mikulás (szlovák) 17.30

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
OSE Lions - KTE-Duna Aszfalt 17.00
Sopron KC - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00

    Sakk
    Kieséses magyar sakkbajnokság, III. Hetényi Géza emlékverseny (Magyar Sakkszövetség), döntők, 4. mérkőzések

    Vívás
    Országos bajnokság, Budapest (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok) - csapatversenyek 8.30, döntők 14.00