Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - December 11-12. - Szerda, csütörtök

MTI

2019.12.11. 10:11

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

December 11., szerda


    M4 Sport
 9.45 és 12.15: Kézilabda, női világbajnokság, középdöntők, Kumamoto
17.45: Úszó, rövidpályás ob, Kaposvár
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Bayern München-Tottenham Hotspur

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+

    Eurosport 1
13.45 és 19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság, 3. nap

    Digisport 1
18.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, második csoportkör, K csoport, 1. forduló, Körmend-Ventspils

    Spíler1 TV
16.30: Kézilabda, férfi SEHA Liga, alapszakasz, Telekom Veszprém-Eurofarm Rabotnik
18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Sahtar Donyeck-Atalanta
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Club Brugge-Real Madrid

    Spíler2 TV
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Dinamo Zagreb-Manchester City
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Bayer Leverkusen-Juventus

December 12., csütörtök


    M4 Sport
14.50: Kézilabda, női világbajnokság, középdöntő, Kumamoto
17.50: Úszás, rövidpályás országos bajnokság
19.45: Jégkorong, Hat Nemzet felkészülési torna, Magyarország-Japán, Budapest

    Duna World
17.55: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Sopron Basket-Beretta Familia Schio

    Sport 1
 1.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Toronto Raptors-Los Angeles Clippers
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Ludogorec-Ferencváros

    Sport 2
10.00: Cselgáncs, Masters, 1. nap, Csingtao
13.45: Lóverseny, Kincsem+
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-THW Kiel

    Eurosport 1
13.45 és 19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság, 4. nap

    Eurosport 2
15.00: Tenisz, Dirijah Kupa, Rijád

    Digisport 1
18.35: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Standard Liége-Arsenal
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Manchester United-AZ Alkmaar

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Getafe-Krasznodar
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Mönchengladbach-Basaksehir

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Dinamo Kijev-Lugano
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Rangers-Young Boys