Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Január 10-11. - Péntek, szombat, vasárnap

2020.01.10. 09:55

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Január 10., péntek


    M4 Sport
18.15: Kosárlabda, férfi NB I, Debrecen-Oroszlány

    Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Csehország-Ausztria
20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Aves
22.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-FC Porto

    Sport 2
14.00 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság

    Eurosport 1
 9.50 és 13.40: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme
14.20: Sílövészet, világkupa, Oberhof
17.55: Síugrás, világkupa, Val di Fiemme

    Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-West Ham United

    Digisport 2
 8.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Marseille

    Digisport 3
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland

Január 11., szombat


    M4 Sport
15.30: Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Heerenveen
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Paks-Fehérvár

    Sport 1
13.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Debrecen-Banik Most
15.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország-Oroszország
18.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Dánia-Izland
21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Orihuela-Villarreal
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-Minnesota Timberwolves

    Sport 2
12.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Club Haro Deportivo-Osasuna
15.00: Lósport, Kincsem+
17.00: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Bistrita-Nasaud - Érd
19.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Sestao River-Athletic Bilbao
22.30: Amerikaifutball, NFL, negyeddöntő, San Francisco 49ers-Minnesota Vikings

    Eurosport 1
 9.20: Szánkó, világkupa, Altenberg
10.20 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden
11.30: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense
14.30: Sílövészet, világkupa, Oberhof
15.40: Síugrás, világkupa, Val di Fiemme

    Eurosport 2
 9.50 és 13.20: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme
10.50: Szánkó, világkupa, Altenberg
11.40: Sílövészet, világkupa, Oberhof
14.00: Sífutás, világkupa, Drezda

    Digisport 1
 5.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Norwich City
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Atalanta

    Digisport 2
 6.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Milan
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lyon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Nice

    Digisport 3
 3.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Montpellier

    Spíler 1
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Arsenal
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Liverpool

Január 12., vasárnap


    M4 Sport
14.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportmérkőzés, Franciaország-Spanyolország
15.30: Labdarúgás, női teremkupa, Szigetszentmiklós, a 3. helyért és döntő
17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportmérkőzés, Hollandia-Izrael
19.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportmérkőzés, Magyarország-Horvátország

    Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Escobedo-Sevilla
14.00: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Magura Cisnadie-Siófok
15.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Csehország - Észak-Macedónia
20.00: Darts, BDO-világbajnokság

    Sport 2
 2.00: Amerikaifutball, NFL, negyeddöntő, Baltimore Ravens-Tennessee Titans
16.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Ceuta-Real Sociedad
21.00: Amerikaifutball, NFL, negyeddöntő, Kansas City Chiefs-Houston Texans

    Eurosport 1
 9.00: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense
10.20 és 13.25: Alpesi sí, világkupa, Adelboden
12.30: Sílövészet, világkupa, Oberhof
14.30: Sílövészet, világkupa, Oberhof
15.15: Síugrás, világkupa, Val di Fiemme
19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Eurosport 2
10.00 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Lausanne
11.30: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Digisport 1
 5.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Sassuolo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Bologna
18.40: Labdarúgás, spanyol Szuperkupa, döntő

    Digisport 2
 5.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-SPAL
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Manchester City
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Juventus

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nantes
17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Dornbirn
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - AS Monaco

    Spíler 1
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Watford