Élő tv-sportközvetítések - Január 16 - 17. - Csütörtök, péntek

MTI

2020.01.16. 10:15

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Január 16., csütörtök


    M4 Sport
17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Franciaország-Olaszország
19.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Magyarország-Spanyolország
20.30: M4 Sport-Az Év sportolója gála

    Duna World
17.55: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron Basket-Girona

    Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Horvátország-Ausztria
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Fehéroroszország-Németország

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
21.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Parma-AS Roma
    
    Eurosport 1
14.20: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding
15.50 és 19.15: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Eurosport 2
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Digisport 1
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide

    Digisport 3
 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart

Január 17., péntek


    M4 Sport
17.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Szlovákia-Szerbia
19.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Magyarország-Görögország

    Sport 1
 2.00: Kosárlabda, NBA, Milwaukee Bucks-Boston Celtics
15.45: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Szlovénia-Izland
18.00: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Norvégia-Magyarország
20.15: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Portugália-Svédország
22.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting Lisboa-Benfica

    Sport 2
 5.00: Tenisz, ATP-torna, Auckland, elődöntő
 7.00: Tenisz, ATP-torna, Auckland, elődöntő
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Mönchengladbach

    Eurosport 1
10.20: Alpesi sí, vk, Wengen, férfi kombináció, lesiklás
12.00: Hódeszka, vk, Laax, férfi slopestyle
13.30: Alpesi sí, vk, Wengen, férfi kombináció, műlesiklás
15.00: Sílövészet, vk, Ruhpolding, női váltó
17.55: Síugrás, vk, Titisee-Neustadt
19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London, negyeddöntő

    Eurosport 2
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London, negyeddöntő

    Digisport 1
 1.30: Tenisz, WTA-torna, Adelaide, elődöntő
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide, elődöntő

    Digisport 2
 6.30: Tenisz, WTA-torna, Hobart, elődöntő

    Spíler 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganes-Getafe