Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Január 23 - 24. - Csütörtök, péntek

MTI

2020.01.23. 08:05

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Hirdetés

Január 23., csütörtök


    M4 Sport
11.45: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Graz, ritmustánc
14.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női helyosztó az 5-8. helyért, Görögország-Franciaország
15.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női helyosztó az 5-8. helyért, Olaszország-Szlovákia
17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női elődöntő, Oroszország-Hollandia
18.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női elődöntő, Magyarország-Spanyolország
20.45: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Graz, férfi kűr

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
19.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, 3. forduló, Mirandés-Celta Vigo
21.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, 3. forduló, Leonesa-Atlético Madrid

    Eurosport 1
 8.00: Tenisz, Australian Open
15.00 és 19.55: Sznúker, European Masters, 2. forduló

    Eurosport 2
 8.00: Tenisz, Australian Open
14.00: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, 20 km-es férfi egyéni
21.00: Pályakerékpár, Berlin

    Spíler 1
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Liverpool

Január 24., péntek


    M4 Sport
11.15: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Graz, női rövidprogram
14.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi helyosztó az 5-8. helyért, Olaszország-Oroszország
15.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi helyosztó az 5-8. helyért, Szerbia-Görögország
17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi elődöntő, Montenegró-Magyarország
18.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi elődöntő, Spanyolország-Horvátország
20.15: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Graz, páros kűr

    Sport 1
 2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Brooklyn Nets-Los Angeles Lakers
17.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, elődöntő, Spanyolország-Szlovénia
20.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, elődöntő, Norvégia-Horvátország

    Sport 2
20.00: Lósport, Kincsem+
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Köln

    Eurosport 1
 0.55: Tenisz, Australian Open
15.00 és 19.55: Sznúker, European Masters, 2. forduló
17.55: Síugrás, világkupa, Zakopane

    Eurosport 2
 0.55 és 13.00: Tenisz, Australian Open
11.20: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi szuperóriás-műlesiklás
14.00: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, 15 km-es női egyéni
21.00: Pályakerékpár, Berlin

    Digisport 1
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Milan

    Digisport 2
19.00: Jégkorong, EBEL, alapszakasz, Fehérvár AV 19-Salzburg

    Digisport 3
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Rennes

    Spíler 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Levante