Hirdetés

Ezek lesznek most a fontosabb hétvégi hazai sportesemények

MTI

2020.01.24. 10:04

Sportesemények a hétvégén.

Hirdetés

Január 25., szombat


    Jégkorong
    Erste Liga, középszakasz:
    alsóház:
Fehérvári Titánok - Schiller-Vasas HC 17.30
UTE-Gyergyói HK (román) 18.30

    Kézilabda
    Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 1. forduló, 1. csoport:
FTC-Rail Cargo Hungaria - CSM Bucuresti (román), Érd 16.00
    Női NB I:
MTK Budapest-Váci NKSE 18.00
Szombathelyi KKA-Kisvárda Master Good SE 18.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Egis Körmend-Atomerőmű SE 18.00
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - KTE-Duna Aszfalt 18.00
Kaposvári KK-OSE Lions 19.00
DEAC-Szolnoki Olajbányász 19.00
    Női NB I:
Aluinvent DVTK-Vasas Akadémia 16.00
ZTE Női Kosárlabda Klub - PEAC-Pécs 17.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-Sopron Basket 18.00
Uni Győr MÉLY-ÚT - PINKK-Pécsi 424 18.00
VBW CEKK Cegléd-ELTE BEAC Újbuda 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 17. forduló:
Ferencvárosi TC-Paksi FC 14.55
MOL Fehérvár FC-Budapest Honvéd 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Kisvárda Master Good 17.00
ZTE FC-Diósgyőri VTK 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Puskás Akadémia FC 17.00
Debreceni VSC-Újpest FC 19.00

    Röplabda
    Férfi Extraliga, alapszakasz:
Pénzügyőr SE-Fino Kaposvár 19.00
    Női Extraliga, alapszakasz:
MTK Budapest - 1. MCM-Diamant Kaposvár, Illyés-Aramis Sportcsarnok 16.00
UTE-Fatum Nyíregyháza 18.00

    Rövidpályás gyorskorcsolya
    Európa-bajnokság, Debrecen - megnyitó ünnepség 13.25, 500 és 1500 m, váltó elődöntő 14.00

    Vízilabda
    Európa-bajnokság (Duna Aréna):
    nők:
    a 7. helyért:
Franciaország-Szlovákia 14.30
    az 5. helyért:
Olaszország-Görögország 16.00
    bronzmérkőzés:
Magyarország-Hollandia 17.30
    döntő:
Oroszország-Spanyolország 19.00

Január 26., vasárnap


    Jégkorong
    Erste Liga, középszakasz:
    felsőház:
DEAC-Dunaújvárosi Acélbikák 18.30

    Kézilabda
    Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 1. forduló, 2. csoport:
Győri Audi ETO KC-Brest Bretagne (francia) 19.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Zalakerámia ZTE KK-Sopron KC 18.00

    Röplabda
    Férfi Extraliga, alapszakasz:
Kecskeméti RC - MAFC-BME 17.00
Vegyész RC Kazincbarcika-DEAC 18.00
    Női Extraliga, alapszakasz:
Vasas Óbuda-Hungast Haladás 17.00
Swietelsky-Békéscsabai RSE - Jászberény VT 17.00

    Rövidpályás gyorskorcsolya
    Európa-bajnokság, Debrecen - 1000 m, 3000 m szuperdöntő és váltó döntő 14.00

    Vízilabda
    Európa-bajnokság (Duna Aréna):
    férfiak:
a 7. helyért 14.30
az 5. helyért 16.00
bronzmérkőzés 17.30
döntő 19.00