Hirdetés

Sportesemények a hétvégén

MTI

2020.01.31. 11:07

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények következnek.

Hirdetés

Február 1., szombat


    Cselgáncs
    Országos bajnokság, Kecskemét 11.00

    Jégkorong
    Erste Liga, középszakasz:
    felsőház:
FTC-Telekom - Corona Brasov (román) 18.00

    Kézilabda
    Férfi NB I:
Sport36-Komló - FTC-HungaroControl 18.00
Mezőkövesdi KC-Dabasi KC 18.00
    - Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 2. forduló, 2. csoport:
Győri Audi ETO KC-Buducnost Podgorica (montenegrói) 17.00
    - Női EHF Kupa, csoportkör, 5. forduló, A csoport:
DVSC Schaeffler-Kastamonu Belediyesi GSK (török) 15.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Egis Körmend - PVSK-VEOLIA 14.45
Jászberényi KSE - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
OSE Lions - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
Sopron KC - Kaposvári KK 18.00
Alba Fehérvár - KTE-Duna Aszfalt 18.00
Atomerőmű SE-DEAC 18.00
    - Női NB I:
ELTE BEAC Újbuda-Aluinvent DVTK 16.00

    Labdarúgás
    - OTP Bank Liga, 18. forduló:
Kisvárda Master Good-Ferencvárosi TC 17.00
Budapest Honvéd-Mezőkövesd Zsóry FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00
Diósgyőri VTK-Kaposvári Rákóczi FC 17.00
Paksi FC-ZTE FC 17.00
Puskás Akadémia FC-Debreceni VSC 17.00
Újpest FC-MOL Fehérvár FC 19.30

    Motorsport
    Szuperenduro-világbajnokság, 4. verseny, Budapest (Papp László Budapest Sportaréna) 18.00

    Öttusa
    Peridot nemzetközi fedettpályás verseny, Budapest (BOK Csarnok, Nemzeti Lovarda, KSI-uszoda) - férfi döntő 9.30

    Röplabda
    - Női Extraliga, alapszakasz, 14. forduló:
1. MCM-Diamant Kaposvár - Vasas Óbuda 18.00
Hungast Haladás-UTE 18.00

    Vízilabda
    - E.ON férfi ob I, alapszakasz, 10. forduló:
    A csoport:
UVSE-Szolnoki Dózsa 13.00
Tatabánya - FTC-Telekom Waterpolo 16.00
Szegedi VE - PannErgy-Miskolci VLC 16.00
PVSK-Mecsek Füszért - Debreceni VSE 19.00
    B csoport:
VasasPlaket - BVSC-Zugló 18.00
Metalcom Szentes-Budapesti Honvéd SE 18.00

Február 2., vasárnap


    Jégkorong
    - Erste Liga, középszakasz:
    felsőház:
DEAC-Corona Brasov (román) 18.30
    alsóház:
Schiller-Vasas HC - UTE 17.40
    - Osztrák liga (EBEL), középszakasz, alsóház:
Hydro Fehérvár AV19-EHC Liwest Black Wings Linz (osztrák) 17.30

    Kézilabda
    - Férfi NB I:
Csurgói KK - MOL-Pick Szeged 18.00
Orosházi FKSE-Linamar - HE-DO B. Braun Gyöngyös 18.00

    Labdarúgás
    - Merkantil Bank Liga NB II, 22. forduló:
Kazincbarcika-FC Ajka, Putnok 14.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Soroksár SC 14.00
Vác FC-Budaörs, Balassagyarmat 14.00
Budafoki MTE-Aqvital FC Csákvár 14.00
Szombathelyi Haladás - Szeged-Csanád Grosics 14.00
Gyirmót FC Győr-BFC Siófok 14.00
Duna Aszfalt TLC-WKW ETO FC Győr 14.00
Vasas FC-Békéscsaba 1912 Előre 17.00
MTK Budapest-Dorogi FC 17.00

    Röplabda
    - Férfi Extraliga, alapszakasz:
Pénzügyőr SE-HÉP Kecskeméti RC 17.00
Vegyész RC Kazincbarcika-Fino Kaposvár 18.00
DEAC - MAFC-BME 18.00
    - Női Extraliga, alapszakasz, 14. forduló:
Fatum Nyíregyháza - Swietelsky-Békéscsabai RSE 18.00