Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

MTI

2020.02.04. 09:01

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Február 4., kedd


    M4 Sport
18.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-OSC Újbuda
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Újpest

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, Frankfurt-RB Leipzig
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, Bremen-Dortmund

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
18.45: Jégkorong, Bajnokok Ligája, döntő, Mountfield-Frölunda
21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, Granada-Valencia

    Eurosport 1
13.55 és 21.00: Sznúker, World Grand Prix, Cheltenham
19.00: Atlétika, nemzetközi fedettpályás verseny, Düsseldorf

    Eurosport 2
12.00: Kerékpár, szaúdi körverseny, 1. szakasz
19.55: Sznúker, World Grand Prix, Cheltenham

    Digisport 1
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Angers
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes - Paris Saint-Germain

    Digisport 2
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Rennes

    Spíler1 TV
20.15: Labdarúgás, FA Kupa, Oxford United-Newcastle United

Február 5., szerda


    M4 Sport
19.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Budapest Honvéd

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német kupa, nyolcaddöntő, Bayer Leverkusen-VfB Stuttgart
20.30: Labdarúgás, Német kupa, nyolcaddöntő, Bayern München-Hoffenheim

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
14.15: Tenisz, ATP250, Montpellier
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Spandau
21.00: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, negyeddöntő, Mirandés-Villarreal

    Eurosport 1
13.55 és 19.55: Sznúker, World Grand Prix, Cheltenham, 1. forduló

    Eurosport 2
12.00: Kerékpár, Szaúdi körverseny, 2. szakasz
15.00: Kerékpár, Volta a La Comunitat Valenciana, 1. szakasz

    Digisport 1
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Amiens
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Marseille

    Digisport 2
18.15: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Egis Körmend-Zwolle
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Hellas Verona

    Spíler1 TV
20.40: Labdarúgás, FA Kupa, Tottenham Hotspur-Southampton