Hirdetés

Itt vannak a hétvége sportműsorai - Szombat, vasárnap

MTI

2020.03.06. 10:10

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

Hirdetés

Március 7., szombat


    Atlétika
    Téli dobó országos bajnokság, Szombathely, 13.50

    Birkózás
    A Magyar Birkózó Szövetség flashmobja: mintegy kétszáz fiatal birkózó hidal le egyszerre az olimpiai öt karika alakjában a Puskás Aréna és a BOK Csarnok közötti területen 11.30  

    Kézilabda
    - Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 6. (utolsó) forduló, 2. csoport:
Győri Audi ETO KC-SCM Ramnicu Valcea (román) 16.00
    - Női EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó:
Siófok KC-Kastamonu Belediyesi GSK (török) 18.00
    - Férfi NB I:
Budakalász - SBS-Eger 18.00
HE-DO B. Braun Gyöngyös - Dabasi KC 18.00
    - Női NB I:
Hungast Szombathelyi KKA-Váci NKSE 18.00

    Kosárlabda
    - Férfi NB I:
Egis Körmend - KTE-Duna Aszfalt 18.00
Jászberényi KSE-Alba Fehérvár 18.00
Sopron KC - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
Szolnoki Olajbányász-OSE Lions 18.00
DEAC - Naturtex-SZTE-Szedeák 19.00
Atomerőmű SE-Kaposvári KK 19.00
    - Killik László Női Magyar Kupa, Pécs, helyosztók:
a 3. helyért 14.30
döntő 17.00

    Labdarúgás
    - OTP Bank Liga, 24. forduló:
Paksi FC-Budapest Honvéd 17.00
Diósgyőri VTK-Újpest FC 17.00
Puskás Akadémia FC-MOL Fehérvár FC 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Debreceni VSC-Kisvárda Master Good 17.00
ZTE FC-Ferencvárosi TC 19.30

    Röplabda
    - Női Extraliga, alapszakasz:
MTK Budapest-Fatum Nyíregyháza, Illyés-Aramis Sportcsarnok 16.00        
UTE-Vasas Óbuda 18.00

    Tenisz
    - Davis Kupa-selejtező, Debrecen:
Magyarország-Belgium 12.00 - páros: Balázs Attila, Fucsovics Márton-Joran Vliegen, Sander Gille; egyes: Balázs-Kimmer Coppejans, Fucsovics-Ruben Bemelmans

    Vízilabda
    - E.ON férfi ob I, középszakasz, 1. forduló:
    felsőház:
FTC-Telekom Waterpolo - Metalcom Szentes 16.00
Szolnoki Dózsa-Budapesti Honvéd SE 16.00
A-Híd OSC Újbuda - UVSE 19.00
    alsóház:
Szegedi VE-AVUS Szombathely 17.00
BVSC-Zugló - Tatabánya 17.00
VasasPlaket-Debreceni VSE 18.00
PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK 19.00

Még nincs vége! A cikk folytatódik a következő oldalon.