Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések a hétvégén - Június 26-28

MTI

2020.06.26. 07:56

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Június 26., péntek


     Sport 1
20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Konyaspor

     Sport 2
18.00: Lósport, Kincsem+
20.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Belenenses-Sporting

    Digisport 1
21.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lecce

    Spíler2 TV
21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Valladolid

Június 27., szombat


    M4 Sport
15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Zalaegerszeg-Fehérvár
17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Paks
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Mezőkövesd

    Duna World
17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Kisvárda
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd

    Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayern München
20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Ankaragücü

    Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Hertha BSC
17.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Yeni Malatyaspor

    Eurosport 1
17.15: Tenisz, Ultimate Tennis Showdown
20.25: Labdarúgás, norvég bajnokság, Valerenga-Viking

    Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Wolverhampton
17.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Genoa
19.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Torino
21.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Fiorentina

    Spíler1 TV
18.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, negyeddöntő, Norwich City-Manchester United

    Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Mallorca
16.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-FC Barcelona
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Léganes
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Alavés

Június 28., vasárnap


    M4 Sport
11.00: Asztalitenisz, magyar bajnokság, női elődöntők
15.00: Asztalitenisz, magyar bajnokság, férfi elődöntők

    Sport 1
15.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, VfB Stuttgart-Darmstadt
20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Galatasaray

    Sport 2
 2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Las Vegas, Dustin Poirier-Dan Hooker
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Bielefeld-Heidenheim

    Eurosport 1
17.15: Tenisz, Ultimate Tennis Showdown
20.25: Labdarúgás, norvég bajnokság, Brann Bergen-Rosenborg

    Digisport 1
16.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-AS Roma
19.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-SPAL
21.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Internazionale

    Digisport 2
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Southampton
19.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta

    Digisport 3
19.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Bologna

    Spíler1 TV
13.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, negyeddöntő, Sheffield United-Arsenal
16.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, negyeddöntő, Leicester City-Chelsea
19.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, negyeddöntő, Newcastle United-Manchester City

    Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Betis
16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Valencia
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Eibar
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Madrid