Hirdetés

Itt vannak a hétvége sportműsorai - Augusztus 1-2

MTI

2020.07.31. 12:45

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Hirdetés

Augusztus 1., szombat



    Atlétika
    Budapest bajnokság (Iharos Pálya), 1. nap 14.30

    Evezés
    Országos bajnokság, Szeged 9.00

    Labdarúgás
    Merkantil Bank Liga NB II, 1. forduló:
Kaposvári Rákóczi FC-Nyíregyháza Spartacus FC 20.00

    Rögbi
    Hetesrögbi, V4-es felnőtt és korosztályos torna, Budapest Rögbi Center 10.00

    Strandröplabda
    Országos bajnokság, 1. forduló, Tata 9.00

    Úszás
    38. Lidl Balaton-átúszás, Révfülöp - rajt: 8.00-12.00

    Vízilabda
    BENU Férfi Magyar Kupa, 2. forduló:
    - Fehér csoport (Szentes):
Szolnoki Dózsa-KSI SE 10.00
Metalcom-Szentes - Eger 11.30
    - Kék csoport (Tatabánya):
OSC - BVSC-Zugló 13.00
PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya 14.30
PVSK-Mecsek Füszért - OSC 17.00
Tatabánya - BVSC-Zugló 18.30
    - Piros csoport (Margitsziget):
UVSE-Debrecen 10.00
FTC-Telekom Waterpolo - Budapesti Honvéd SE 11.30
UVSE - FTC-Telekom Waterpolo 16.00
Debrecen-Budapesti Honvéd SE 18.30
    - Zöld csoport (Szeged):
A-Híd VasasPlaket - PannErgy-Miskolci VLC 16.00
Szeged-Kaposvári VK 18.15

Augusztus 2., vasárnap



    Atlétika
    Budapest bajnokság (Iharos Pálya), 2. nap 14.35

    Evezés
    Országos bajnokság, Szeged 9.00

    Labdarúgás
    Merkantil Bank Liga NB II, 1. forduló:
Soroksár SC-DEAC 17.30
Debreceni VSC-Budaörs 17.45
Pécsi MFC-Dorogi FC 19.00
FC Ajka-WKW ETO FC Győr 19.00
Szeged-Csanád Grosics - Békéscsaba 1912 Előre 19.00
Gyirmót FC Győr-Aqvital FC Csákvár 19.00
Szolnoki MÁV FC-Szentlőrinc 19.00
BFC Siófok-Szombathelyi Haladás 19.00
Vasas FC-Kolorcity Kazincbarcika 20.00

    Strandröplabda
    Országos bajnokság, 1. forduló, Tata 9.00

    Triatlon
    Sprint távú országos bajnokság, Baja 15.30

    Vízilabda
    BENU Férfi Magyar Kupa, 2. forduló:
    - Zöld csoport (Szeged):
Szeged - A-Híd VasasPlaket 10.00
Kaposvári VK - PannErgy-Miskolci VLC 11.30
A-Híd VasasPlaket - Kaposvári VK 16.00
PannErgy-Miskolci VLC - Szeged 17.30
    - Piros csoport (Margitsziget):
FTC-Telekom Waterpolo - Debrecen 11.00
Budapesti Honvéd SE-UVSE 12.30
    - Kék csoport (Tatabánya):
OSC-Tatabánya 12.00
BVSC-Zugló - PVSK-Mecsek Füszért 13.30