Hirdetés

Itt vannak a hétvége sportműsorai

MTI

2020.10.16. 10:01

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Hirdetés

Október 17., szombat


    Autósport
    Super Racing Festival, Hungaroring, túraautó-világkupa (WTCR): időmérő edzés 15.30, kamion Európa-bajnokság: időmérő edzés 10.30, 1. futam 12.45, 2. futam 14.50

    Kézilabda
    Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, B csoport: Győri Audi ETO KC-SCM Ramnicu Valcea (román) 18.00     Férfi NB I: HE-DO B.Braun Gyöngyös - Telekom Veszprém 18.00     Női NB I: Siófok KC-Váci NKSE 16.00
    Kosárlabda
    Férfi NB I:
DEAC-Egis Körmend 18.00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00     Női NB I: PINKK-Pécsi 424 - ZTE Női Kosárlabda Klub 14.30 Ludovika-FCSM Csata - VBW CEKK Cegléd 18.00 Vasas Akadémia-Sopron Basket 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 7. forduló: Budafoki MTE-Diósgyőri VTK 14.45 Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00 Puskás Akadémia FC-MTK Budapest 19.30

    Úszás
    Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna 20.00

    Vízilabda
    E.ON férfi ob I, alapszakasz, 10. forduló:
UVSE Hunguest Hotels-BVSC Zugló 12.30
Eger - FTC-Telekom Waterpolo 13.00
Szolnoki Dózsa-Szeged 16.00
Tatabámya - PannErgy-Miskolci VLC 16.00
PVSK Mecsek Füszért-KSI SE 19.00
OSC - A-Híd VasasPlaket 19.00

Október 18., vasárnap



    Autósport
    Super Racing Festival, Hungaroring, túraautó-világkupa (WTCR): 1. futam 9.15, 2. futam 12.15, 3. futam 16.15; kamion Európa-bajnokság: időmérő edzés 10.00, 3. futam 13.05, 4. futam 15.05

    Jégkorong
    Erste Liga, alapszakasz: DEAC-MAC HKB Újbuda 18.30 UTE-Titánok 18.30     Osztrák liga (ICE), alapszakasz:
Hydro Fehérvár AV19-HCB Südtirol Alperia (olasz) 17.30

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Sopron KC-Kaposvári KK 14.10
    Női NB I:
PEAC-Pécs - TFSE-MTK 17.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-Aluinvent DVTK 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 7. forduló: Paksi FC-ZTE FC 14.30 Budapest Honvéd-MOL Fehérvár FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00
    Merkantil Bank Liga NB II, 12. forduló: BFC Siófok-Soroksár SC 14.30 Budaörs-Nyíregyháza Spartacus FC, Tatabánya 14.30 Szentlőrinc-Kolorcity Kazincbarcika SC, Kozármisleny 14.30 Vasas FC-DEAC 17.00 Szeged-Csanád Grosics Akadémia - FC Ajka 17.00 Gyirmót FC Győr-Kaposvári Rákóczi FC 17.00 Szolnoki MÁV FC-Pécsi MFC 17.00 Aqvital FC Csákvár-Békéscsaba 1912 Előre 17.00 Debreceni VSC-Dorogi FC 20.00

    Röplabda
    Férfi Extraliga, alapszakasz:
LV Sport Pénzügyőr SE-Debreceni EAC 17.00 (zárt kapus)
    Női Extraliga, alapszakasz:
Diósgyőri VTK - 1. MCM-Diamant Kaposvár 19.00

    Úszás
    Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna 18.00

.