Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

MTI

2020.12.03. 08:45

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Hirdetés

December 3., csütörtök


    M4 Sport
18.00: Kosárlabda, női Euroliga, Bakset Landes-Tango Bourges, Sopron
20.15: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnoki Olaj-Kaposvár

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Flensburg-Szeged
20.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Norvégia-Lengyelország

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Metalurg-SZKA
18.15: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Oroszország-Spanyolország
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Arsenal-Rapid Wien

    Eurosport 1
13.20: Sílövészet, világkupa, férfi sprint, Kontiolahti
16.20: Sílövészet, világkupa, női sprint, Kontiolahti
19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

    Eurosport 2
13.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

    Digisport 1
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, AC Milan-Celtic
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, AZ Alkmaar-Napoli

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, LASK-Tottenham
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, AS Roma-Young Boys

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Feyenoord-Dinamo Zagreb
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Granada-PSV

December 4., péntek


    M4 Sport
14.30: Forma-1, Szahíri Nagydíj, 1. szabadedzés
16.30: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron Basket-Basket Landes
18.30: Forma-1, Szahíri Nagydíj, 2. szabadedzés
20.15: Labdarúgás, NB I, Budafok-Újpest

    Sport 1
17.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország-Horvátország
20.15: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Hollandia-Szerbia

    Sport 2
17.30: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Kasimpasa
19.30: Biliárd, Mosconi-kupa, Európa-Egyesült Államok, 4. nap, Coventry

    Eurosport 1
15.25: Síugrás, világkupa, Nyizsnyij Tagil
16.45 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

    Eurosport 2
13.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága
17.50: Szabadstílusú sí, világkupa, Ruka

    Digisport 1
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Marseille

    Digisport 2
19.10: Jégkorong, osztrák jégkorongliga, Hydro Fehérvár AV19-Innsbruck

    Spíler2 TV
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Celta Vigo

    ARENA4
18.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Ruka

.