Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

MTI

2021.01.05. 12:13

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Január 5., kedd


    M4 Sport
18.45: Jégkorong, Erste Liga, Dunaújvárosi Acélbikák-FTC Telekom

    Sport 1
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Konyaspor-Galatasaray
19.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Linares Deportivo-Sevilla
21.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Marbella-Valladolid
    
    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo Minszk-SZKA Szentpétervár

    Eurosport 1
12.50: Sífutás, világkupa, női 10 km szabadstílus, Toblach
14.35: Sífutás, világkupa, férfi 15 km szabadstílus, Toblach
16.00: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, Bischofshofen

    Digisport 1
20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, elődöntő, Tottenham Hotspur-Brentford

    Digisport 2
19.10: Jégkorong, osztrák liga, IClinic Bratislava Capitals-Hydro Fehérvár AV19

Január 6., szerda


    M4 Sport
17.15: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-Dunaújváros KKA
19.15: Kosárlabda, női NB I, Sopron Basket - Atomerőmű-KSC Szekszárd

    Sport 1
13.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Traktor Cseljabinszk-Szpartak Moszkva
17.45: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Cornellá-Atlético Madrid

    Sport 2
14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Göztepe
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Rizespor

    Eurosport 1
12.05 és 15.25: Alpesisí, férfi műlesiklás, Zágráb
13.15: Sífutás, világkupa, női 10 km üldözéses verseny, Toblach
14.10: Sífutás, világkupa, férfi 15 km üldözéses verseny, Toblach
16.30: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, Bischofshofen

    Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Benevento
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Internazionale
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Spezia
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Juventus

    Digisport 2
 7.30 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Fiorentina
20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, elődöntő, Manchester United-Manchester City

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-AS Roma
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Monaco
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne - Paris Saint-Germain

    Spíler 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-FC Barcelona

.