A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:
Atlétika
Fedett pályás országos bajnokság, Nyíregyháza, 1. nap, 15.00
Kézilabda
Férfi NB I:
NEKA-Budakalász, Balatonboglár 16.00
Dabas KC VSE-Balatonfüredi KSE 18.00
Sport36-Komló - Telekom Veszprém 18.00
Grundfos Tatabánya KC-SBS Eger 18.00
Fejér-B.Á.L. Veszprém - Kecskeméti TE 18.00
Kosárlabda
Női NB I:
PINKK Pécsi 424-Sopron Basket 18.00
Vasas Akadémia-ELTE BEAC Újbuda 18.00
VBW CEKK Cegléd - Ludovika-FCSM Csata 18.00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 22. forduló:
ZTE FC-Kisvárda Master Good 14.30
Budapest Honvéd-Puskás Akadémia FC 17.00
Ferencvárosi TC-Gyirmót FC Győr 19.30
Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz, 13. forduló
MAFC-BME - Fino Kaposvár 18.00
Női Extraliga, alapszakasz, 13. forduló:
Swietelsky-Békéscsaba - 1. MCM-Diamant Kaposvár 18.00
DVTK-MTK Budapest 18.00
Vízilabda
Női Euroliga, negyeddöntő, visszavágó:
Dunaújváros-Olympiakosz (görög) 17.00
UVSE-Kinef Kirisi (orosz) 18.00
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 22. forduló:
UVSE-Szegedi VE 13.00
BVSC-Zugló - FTC-Telekom Waterpolo 14.05
PannErgy-Miskolci VLC - Metalcom Szentes 18.00
PVSK-Mecsek Füszért - Szolnoki Dózsa 19.00
Budapest Honvéd SE - Debreceni VSE-Master Good 19.00
A-Híd VasasPlaket - Genesys OSC Újbuda 20.00
Atlétika
Fedett pályás országos bajnokság, Nyíregyháza, 2. nap, 13.00
Jégkorong
Osztrák liga (ICEHL): Hydro Fehérvár AV19-Dornbirn (osztrák) 17.30 Erste Liga, a negyeddöntőbe jutásért, 5. mérkőzés (ha szükséges): DVTK Jegesmedvék-UNI Győr ETO HC 18.00
Kosárlabda
Női NB I:
DVTK-Atomerőmű KSC Szekszárd 17.30
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós - TFSE-MTK 18.00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 22. forduló:
Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC 14.30
Debreceni VSC-MTK Budapest 17.00
Merkantil Bank Liga NB II, 25. forduló:
Szolnoki MÁV FC-Aqvital FC Csákvár 14.00
Pécsi MFC-Diósgyőri VTK 14.00
ETO FC-FC Ajka 14.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Soroksár SC, Balmazújváros 14.00
Békéscsaba 1912 Előre-Budaörs 14.00
III. Ker. TVE-Szentlőrinc 14.00
Dorogi FC-Tiszakécskei LC 14.00
Budafoki MTE-BFC Siófok 17.00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Szombathelyi Haladás 17.00
Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz, 13. forduló:
DEAC-Vegyész RC Kazincbarcika 17.00
DKSE-Kistext SE 17.00
Kecskeméti RC-Pénzügyőr SE 18.00
Női Extraliga, alapszakasz, 13. forduló
Vasas Óbuda-UTE 15.30