Hirdetés

Tanulókat és tanárokat jutalmaztak Szombathelyen

2015.06.11. 15:24

Az elismeréseket Puskás Tivadar polgármester adta át.

Hirdetés

A 2014-2015-ös tanévben az országos tanulmányi versenyeken kimagasló eredményt elért tanulókat és az őket felkészítő szaktanárokat jutalmazta csütörtök délután Puskás Tivadar szombathelyi polgármester a városháza házasságkötő termében.

Bartók Béla Zeneiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Menyhárt Viktória a XIV. Országos Friss Antal Gordonkaversenyen kapott I. díjáért

Felkészítő tanára: Orosz Sándor

Prehoffer Júlia a XIV. Országos Friss Antal Gordonkaversenyen kapott I. díjáért

Felkészítő tanára: Pálköviné Békefi Cecília

Harangozó Marcell a XIII. Országos Gitárversenyen kapott II. díjáért

Felkészítő tanára: Horváth László

Lakatos András a X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Versenyen kapott I. díjáért

Felkészítő tanára: Bognár Rita

Kóta Zsigmond a X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Versenyen kapott I. díjáért

Felkészítő tanára: Both Ágnes

Barasits Dorka a X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny kapott II. díjáért

Felkészítő tanára: Vlasitsné Kardos Éva

Gergye Dóra a X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Versenyen kapott II. díjáért

Felkészítő tanára: Vitályosné Lasits Andrea

 

Brenner János Óvoda, Általános Iskola és Kollégium

 

Náray Dániel Bendegúz 7. osztályos tanuló a Jedlik Ányos Országos Fizika Versenyen elért III. helyezéséért

Felkészítő tanára: Vida Mária

 

Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Langer Zsolt a 7-8. Évfolyamos Tanulók Angol Nyelvi Országos Versenyén elért I. helyezéséért

Felkészítő tanárai: Tar Hajnalka és Martin Duncan

 

Paragvári Utcai Általános Iskola

Baráth Zsuzsanna 8.B osztályos tanuló a London Bridge Országos Angol Versenyen elért I. helyezéséért

Varga Zsombor Adorján 8.A osztályos tanuló a London Bridge Országos Angol Versenyen elért II. helyezéséért

Felkészítő tanáruk: Menyes Tímea

Németh Alexander Zsolt 7.B osztályos tanuló a Lotz János Szövegértési és Helyesírási Országos Versenyen elért I. helyezéséért

Tullner Flóra 7.B osztályos tanuló a Lotz János Szövegértési és Helyesírási Országos Versenyen elért II. helyezéséért

Felkészítő tanáruk: Stefanicsné Bőhm Katalin

Varga Anna 8.B osztályos tanuló az Országos Történelem Versenyen elért I. helyezéséért

Felkészítő tanára: Paraisné Góczán Emília

Dobos Dominik 7.B osztályos tanuló a Kálti Márk Országos Történelmi Versenyen elért II. helyezéséért

Felkészítő tanára: Dobosné Csoknyai Cecília

 

Szombathelyi Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Farkas Armand 8.A osztályos tanuló a London Bridge Országos Angol Versenyen elért I. helyezéséért

Felkészítő tanára: Németh Barbara

Németh Keve 7.A osztályos tanuló a XXIII. Teleki Pál Földrajz-földtan Országos Versenyen elért I. helyezéséért

Felkészítő tanára: Németh Gábor

 

Szombathelyi Hefele Menyhért Építő- és Faipari Szakképző Iskola

Viszkeleti Gergő a Szakma Sztár Versenyen (burkoló szakma) elért I. helyezéséért

Felkészítő tanárai: Illés Lajos

 

Szombathelyi Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

Hegyi Szimonetta a Virágkötő Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért I. helyezéséért

Leibinger Lilla a Virágkötő Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért II. helyezéséért

Nagy Enikő a Virágkötő Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért III. helyezéséért

Benda Nicolette a XXVI. Savaria Floriadae, Fiatal Virágkötők Országos Versenyén elért II. helyezéséért

Takács Dániel a XXVI. Savaria Floriadae, Fiatal Virágkötők Országos Versenyén elért III. helyezéséért

Felkészítő tanáruk: Botos Andrea

Molnár Bálint a II. Savaria Parcum, Fiatal Park- és Kertépítők Országos Versenyén elért II. helyezéséért

Felkészítő tanára: Bánó Mátyás

Bali Bálint László a II. Savaria Parcum, Fiatal Park- és Kertépítők Országos Versenyén elért III. helyezéséért

Felkészítő tanára: Kovács Ferenc

 

Szombathelyi Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola és Kollégium

Farkas Fruzsina a Szakmacsoportos, Szakmai Előkészítő Érettségi, Tantárgyi Versenyen (ügyviteli alapismeretek) elért II. helyezéséért

Németh Hajnalka a Szakmacsoportos, Szakmai Előkészítő Érettségi, Tantárgyi Versenyen (ügyviteli alapismeretek) elért III. helyezéséért

Szabó Patrik az Intersteno Nemzetközi Gépíróversenyen elért III. helyezéséért

Felkészítő tanáraik: Dériné Horváth Judit és Unger Józsefné

Somogyi Ákos a Szakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyi Versenyen (kereskedelem, marketing alapismeretek) elért III. helyezéséért

Felkészítő tanára: Horváth Noémi

Herczeg Hajnalka az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Modulos Pénzügyi-számviteli Ügyintéző Versenyen elért I. helyezéséért

Illés Martin Roland a Komplex Pénzügyi-számviteli Ügyintéző Versenyen elért I. helyezéséért

Paál Erika a Komplex Pénzügyi-számviteli Ügyintéző Versenyen elért II. helyezéséért

Felkészítő tanáraik: Pungorné Lakner Katalin, Pékné Vadalma Éva, Bokor Csaba, Kulics György, Dr. Gyuk Mihály, Kovács Mónika, Marosán Ottó és Takács Tamás

 

Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakképző Iskola és Kollégium

Horváth Viktor Győző az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Földmérő és Térinformatika Versenyen elért I. helyezéséért

Felkészítő tanárai: Rába József, Csiszár Zoltán és Varga Róbert

 

Szombathelyi Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium

Rigó Patrik a Szakma Kiváló Tanulója Versenyen (központi fűtés- és gázhálózat rendszerszerelő szakma) elért I. helyezéséért

Felkészítő tanára: Horváth Imre

Pergel Benjamin az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen (mechatronika technikus szakma) elért III. helyezéséért

Felkészítő tanára: Tatai Tamás

Horváth Milán az Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Versenyen (reál tantárgycsoport) elért III. helyezéséért

Felkészítő tanára: Joóné Varga Lívia

 

Szombathelyi Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Gépipari Szakközépiskola

Gubicza Dóra az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen (gépgyártás-technológiai technikus képesítés) versenyen elért III. helyezéséért

Felkészítő tanára: Major László

 

Szombathelyi Művészeti Szakközépiskola

Fürjes Anna a VI. Országos Énekversenyen elért I. helyezéséért

Felkészítő tanára: Czeller Krisztina

Arany Veronika a XIV. Országos Oboa- és Fagottversenyen elért III. helyezéséért

Felkészítő tanára: Lakatos Mihály

Hercz Balázs a X. International Interpretative Competition for Wind Instrument Nemzetközi Kürtversenyen elért III. helyezéséért

Felkészítő tanára: Kovács Róbert

Varga Eszter a XVIII. Országos Mintázóversenyen elért II. helyezéséért

Felkészítő tanára: Koller László

 

Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Goncsarenko Miléna az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen (olasz nyelvből) elért III. helyezéséért

Felkészítő tanára: Roznárné dr. Kun Csilla

Hekfusz Máté az Országos Angol Nyelvi Versenyen elért I. helyezéséért

Felkészítő tanára: Dr. W. Farkas László

Egri Máté az Arany Dániel Matematikai Tanulóversenyen elért II. helyezéséért

Felkészítő tanárai: Hegedűs Beáta és Németh Gyula

Mojzes Kinga, aki a Moszkvában megrendezendő angol nyelvű, földrajzi tanulmányi diákolimpián Magyarországot 4 fővel képviselő csapat tagja

Felkészítő tanára: Papp Tibor

.