EURegiós kedvezményekkel indul a turisztikai szezon a GYSEV-nél

2008.05.19. 23:57

Közelebb hozni Nyugat-Magyarországhoz Bécset és Graz-ot – ezt kívánják elősegíteni az EURegio vonatokkal és EURegio kedvezményekkel a GYSEV Zrt. és partnerei.

Mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbbet – ez az EURegio kedvezmények előnye. Az oda-visszautazásra jogosító, négy napig érvényes 2. osztályú EURegio Special menetjeggyel például valamennyi vonaton, külön felár nélkül lehet utazni bármelyik bécsi és graz-i pályaudvarra. A gyermekek pedig további 50 százalékos kedvezményt kapnak.

A EURegio Special menetjegyek további előnye, hogy a császárváros gyorsvasútján (S-Bahn-on) egy oda-visszautazásra is felhasználhatóak és a kerékpárszállításért sem kell külön fizetni.

A rendszeresen ingázókra is gondolt a GYSEV Zrt. A zónákon belül egységes árú hetijegyeket ajánl, amelyek hétfő 0.00 órától a következő hét hétfő 9.00 óráig érvényesek korlátlan számú utazásra. Hasonlóan kedvezményes havi jegyet válthatnak a diákok is.

Az EURegio Special kedvezményes menet-, heti-, illetve havijegyek országszerte, valamennyi nemzetközi pénztárban, valamint a GYSEV Zrt. soproni, fertőszentmiklósi, kapuvári, csornai, körmendi, szentgotthárdi és büki állomásain megvásárolhatóak.

Az érdeklődők az EURegio kedvezményekről részletesebb információt az állomási információs pultoknál, illetve a www.gysev.hu internetes oldalon kaphatnak.
.