Rendőrségi hírek Vas megyéből - március 10.

2009.03.10. 09:44

A rendőrség ügyeletesétől:

Tegnap reggel jelezték, hogy egy szombathelyi családi házhoz tartozó szerszámtárolót ismeretlenek feltörtek. A drótkerítést kivágták, majd a nyitott ajtón át kb. 1.7 millió Ft értékben szerszámgépeket vittek el.

Tegnap délután a szombathelyi járőrök egy gencsapáti férfit állítottak elő az Éhen Gy. térről, aki a rendőri intézkedésnek ellenszegült.

Tegnap délelőtt fedezték fel, hogy Sárváron a Temető utca egyik lakásába ismeretlen megpróbált behatolni, de a riasztó megszólalása miatt elállt tervétől.

Tegnap délelőtt a sárvári rendőrök egy helybeli férfit állítottak elő, mivel garázdaság miatt már keresték.

Tegnap délután a sárvári rendőrök egy személygépkocsit akartak ellenőrizni az Ipartelep úton, amikor a sofőr a rendőri jelzés ellenére továbbhajtott. Ostffyasszonyfa területén sikerült megállítani a járőröknek. A fiatalkorú sárvári sofőr igazoltatása során kiderült, hogy már keresték őt egy zártöréses betörés elkövetésével kapcsolatban. Ellene szabálysértési és büntetőeljárás is indult.

Tegnap reggel szolgálaton kívüli rendőr jelezte a körmendi kapitányságra, hogy Egyházasrádócon egy telephelyről többen éppen gázolajat akarnak ellopni. A kiérkező kollégák elfogták a közben visszatartott három szombathelyi férfit, akik egy kannából autójukba akartak üzemanyagot tölteni. Kihallgatásuk után elengedték őket.

Tegnap hajnalban Vasszentmihály térségében haladt a 8-as főúton az a pápai autós, aki őzbakkal ütközött. A vad a helyszínen kimúlt.
.