Itt vannak az Európa Játékok magyar vonatkozású programjai

2019.06.19

Június 23., vasárnap


    ATLÉTIKA (Dinamo Stadion)
11.00: csapat, selejtezők (Magyarország)

    ASZTALITENISZ (Olimpiai Tenisz Központ)
 9.00: vegyes páros, 1. forduló (Szudi Ádám, Pergel Szandra) 
12.00: férfi, női egyes, 3. forduló 

    CSELGÁNCS (Csizsovka Aréna) 
 9.30: férfi 73 kg (Ungvári Miklós, Szabó Frigyes), 81 kg (Ungvári Attila, Rajkai Róbert), női 63 kg (Özbas Szofi), előcsatározások
16.00: férfi 73 kg, 81 kg, női 63 kg, helyosztók 

    SPORTLÖVÉSZET (Sportlövő központ)
10.15: női légpisztoly, selejtező (Egri Viktória, Major Veronika) 
12.30: női légpisztoly, döntő

    KERÉKPÁR (Minszk) 
11.00: férfi mezőnyverseny (180 km, Dina Dániel, Dina Márton, Karl Ádám Kristof, Pelikán János)

    ÖKÖLVÍVÁS (Urucse Sportpalota)
13.00: férfi 49 kg, 52 kg (Virbán Martin), 91 kg, selejtezők
17.30: férfi 64 kg (Fodor Milán), 75 kg, selejtezők

    TORNA (Minszk Aréna)
13.00: ritmikus gimnasztika, szerenkénti döntők

 

Június 24., hétfő


    ÍJÁSZAT (Olimpiai Sportkomplexum)
 8.00: férfi olimpiai, egyéni kieséses szakasz (Banda Árpád), a 16 közé jutásért, nyolcaddöntő

    TOLLASLABDA (Falcon Club) 
 8.00: férfi egyes (Krausz Gergely), női egyes (Kőrösi Ágnes), női páros (Bukoviczki Nikoletta, Gonda Daniela), csoportmérkőzések 

    SPORTLÖVÉSZET (Sportlövő központ)
 8.15: női légpuska (Horváth Lea), alapverseny
10.15: férfi légpuska (Péni István, Sidi Péter), alapverseny
12.00: férfi és női légpuska, döntők 

    ASZTALITENISZ (Olimpiai Tenisz Központ)
 9.00: vegyes páros, negyeddöntők
12.00: férfi, női egyes, 4. forduló

    CSELGÁNCS (Csizsovka Aréna)
 9.30: férfi 90 kg (Tóth Krisztián), 100 kg (Ohát Zalán), női 78 kg (Salánki Evelin), +78 kg (Szigetvári Mercédesz, Kárpáti Emese), előcsatározások
16.00: férfi 90 kg, 100 kg, női 78 kg, +78 kg, helyosztók

    3x3 KOSÁRLABDA (Palova Aréna)
    nők:
12.00: negyeddöntők
17.00: elődöntők
18.50: döntő

    ÖKÖLVÍVÁS (Urucse Sportpalota) 
13.00: férfi 56 kg, +91 kg és női 69 kg (Budai Vivien), selejtezők
17.30: férfi 52 kg, 69 kg, selejtezők

    TOLLASLABDA (Falcon Club)
15.00: férfi egyes (Krausz Gergely), női egyes (Körösi Ágnes Klára), női páros (Bukoviczki Nikoletta, Gonda Daniela Csilla), csoportmérkőzések   

    TORNA (Minszk Aréna)
18.30: Aerobik vegyes páros (Bali Dániel, Mazács Fanni), döntő

Még nincs vége! A cikk folytatódik a következő oldalon.