Hirdetés

Itt vannak az Európa Játékok magyar vonatkozású programjai

2019.06.19

Hirdetés

Június 25., kedd


    KAJAK-KENU (Zaszlavl regatta pálya)
 8.00: férfi K-1, C-1, K-2, C-2 1000 m, női K-2 500 m, előfutamok
13.00: női K-1, K-4, C-2 és férfi K-4 500 m előfutamok, 1000 m és 500 m középfutamok

    SPORTLÖVÉSZET (Sportlövő központ)
 8.00: női sportpisztoly (Csonka Zsófia, Major Veronika), 30 lassú
 9.00: kisöbű szabadpuska vegyescsapat (Péni István, Horváth Lea) alapversenny
11.00: kisöbű szabadpuska vegyescsapat döntő

    TOLLASLABDA (Falcon Klub)
 8.00 és 15.00: férfi egyes (Krausz Gergely), női egyes (Kőrösi Ágnes), női páros (Bukoviczki Nikoletta, Gonda Daniela), csoportmérkőzések

    ATLÉTIKA (Dinamo Stadion)
 8.40: negyeddöntők

    ASZTALITENISZ (Olimpiai Tenisz Központ)
 9.00: vegyes páros, elődöntő
12.00: férfi, női egyes, negyeddöntő
17.00: vegyes páros, bronzmérkőzés, döntő

    CSELGÁNCS (Csizsovka Aréna)
 9.30: vegyescsapat (Magyarország), előcsatározások 
15.00: vegyescsapat, döntő 

    BIRKÓZÁS (Sportpalota)
10.00: szabadfogás 125 kg (Ligeti Dániel), előcsatározások
17.00: szabadfogás 125 kg, elődöntők 

    KERÉKPÁR (Olimpiai Sportkomplexum)
12.00: férfi időfutam (Pelikán János)

    ÖKÖLVÍVÁS (Urucse Sportpalota)
13.00: férfi 60 kg, 64 kg, 81 kg, negyeddöntők
17.00: férfi 49 kg, 75 kg, 91 kg, negyeddöntők és női 75 kg (Nagy Tímea) selejtezők

Június 26., szerda


    TOLLASLABDA (Falcon Club)  
 8.00: férfi egyes (Krausz Gergely), női egyes (Kőrösi Ágnes), női páros (Bukoviczki Nikoletta, Gonda Daniela), csoportmérkőzések

    SPORTLÖVÉSZET (Sportlövő központ)
 8.00: női skeet (Pongrátz Bianka) alapverseny
 8.15: női sportpisztoly (Csonka Zsófia, Major Veronika) 
30 gyors
 8.45: férfi kisöbű szabadpuska 3x40 (Péni István, Sidi Péter), alapverseny
10.45: női sportpisztoly döntő 
12.30: férfi kisöbű szabadpuska 3x40, döntő 

    KAJAK-KENU (Zaszlavl regatta pálya)
 9.00: női K-2 500 és férfi 1000 m-es döntők    
13.00: 200 m-es előfutamok, középfutamok

    ASZTALITENISZ (Olimpiai Tenisz Központ)
 9.00: férfi, női egyes, elődöntők
15.00: férfi, női egyes, bronzmérkőzések, döntők

    BIRKÓZÁS (Sportpalota)
10.00: szabadfogás 125 kg, vigaszág, 65 kg (Wilhelm Zoltán), 97 kg (Szabó Mihály) és női 53 kg (Dénes Mercédesz) előcsatározások 
17.00: szabadfogás 65 kg, 97 kg, nők 53 kg, elődöntők  
17.40: szabadfogás 125 kg, döntő

    ÖKÖLVÍVÁS (Urucse Sportpalota)
13.00: férfi 52 kg, 56 kg, 69 kg, +91 kg és női 69 kg, negyeddöntők 
17.30: férfi 60 kg, 64 kg, 81 kg és női 75 kg, negyeddöntők 

    TOLLASLABDA (Falcon Club) 
14.00: férfi egyes (Krausz Gergely), női egyes (Kőrösi Ágnes), női páros (Bukoviczki Nikoletta, Gonda Daniela), csoportmérkőzések

    ATLÉTIKA (Dinamo Stadion)
16.40: elődöntők 
19.00: elődöntők 

Még nincs vége! A cikk folytatódik a következő oldalon.