Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések a hétvégén - Péntek, szombat, vasárnap

MTI

2020.02.28. 11:01

Hirdetés

Február 29., szombat


    M4 Sport
15.15: Vízilabda, férfi ob I, FTC-Szolnok
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-DVTK
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-DVSC

    Sport 1
14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Brest-Ljubljana
17.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Zaporizzsja-Veszprém
19.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Barcelona-Szeged
23.00: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Chicago Bulls

    Sport 2
 0.30 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Santiago de Chile
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Schalke

    Eurosport 1
 4.50: Motorsport, superbike-vb, Ausztrália
10.20: Alpesi sí, vk, La Thuile
12.00: Alpesi sí, vk, Hinterstoder
13.30: Sílövészet, Eb, Minszk
15.00: Autósport, Formula-E, Marrákes
16.00: Síugrás, vk, Lahti
19.55: Sznúker, The Players Championship

    Eurosport 2
 1.00 és 5.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
 9.50: Északi összetett, vk, Lahti
11.00 és 15.00: Autósport, Formula-E, Marrákes
12.05: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye, 7. szakasz
13.45: Sílövészet, Eb, Minszk
16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
18.00: Pályakerékpár, vb, Berlin
19.45: Hódeszka, vk, Blue Mountain

    Digisport 1
 3.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco
16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Liverpool
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Bologna
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Dijon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Reims

    Digisport 3
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Fiorentina
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Rennes

    Spíler 1
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Crystal Palace
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Chelsea
 
    Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Levante
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Betis
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Alavés
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Celta Vigo

Még nincs vége! A cikk folytatódik a következő oldalon.
.