Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

MTI

2020.02.26. 08:50

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Hirdetés

Február 26., szerda


    M4 Sport
18.00: Vízilabda, férfi ob I, UVSE-Pécs
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Real Madrid-Manchester City

    Sport 1
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Flensburg-Handewitt - RK Celje PL

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Santiago de Chile

    Eurosport 1
11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye, 4. szakasz
13.55 és 19.55: Sznúker, The Players Championship

    Eurosport 2
11.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
23.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

    Digisport 1
17.40: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Braga-Glasgow Rangers
23.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

    Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Doha

    Spíler 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Olympique Lyon-Juventus

Február 27., csütörtök


    M4 Sport
18.45: Röplabda, női Extraliga, Kaposvár-Vasas

    Sport 1
15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Traktor Cseljabinszk-Metallurg Magnyitogorszk
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutáséért, visszavágó, Manchester United-Club Brugge

    Sport 2
 0.30 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, Santiago de Chile
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
20.00: Darts, Premier League, Dublin

    Eurosport 1
11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye, 5. szakasz
13.55 és 19.55: Sznúker, The Players Championship

    Eurosport 2
 0.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
12.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

    Digisport 1
 0.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco
13.30: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.35: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, KAA Gent-AS Roma
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Arsenal-Olimpiakosz

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, FC Porto-Bayer Leverkusen
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, RB Salzburg-Eintracht Frankfurt

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Basaksehir-Sporting CP
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Internazionale-PFC Ludogorec