Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések a hétvégén - Szeptember 4-6

MTI

2020.09.04. 08:25

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Szeptember 4., péntek


    M4 Sport
10.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, 1. szabadedzés
13.45: Forma-3, Olasz Nagydíj, Monza, időmérő
14.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, 2. szabadedzés
16.45: Forma-2, Olasz Nagydíj, Monza, időmérő
19.45: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Puskás Akadémia

    Sport 1
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Litvánia-Kazahsztán
20.30. Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Olaszország - Bosznia-Hercegovina

    Sport 2
20.00: Darts, Premier League, 15. állomás, Milton Keyes

    Eurosport 1
13.20: Kerékpár, Tour de France, 6. szakasz
17.45: Tenisz, US Open

    Eurosport 2
17.00: Tenisz, US Open

    Spíler 1
17.50: Kézilabda, SEHA Liga, elődöntő, Telekom Veszprém-Meskov Breszt
20.25: Kézilabda, SEHA Liga, elődöntő, Vardar Szkopje-PPD Zagreb

    Arena 4
21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

Szeptember 5., szombat


    M4 Sport
10.00: Forma-3, Olasz Nagydíj, Monza, 1. futam
11.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, 3. szabadedzés
14.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, monza, időmérő edzés
16.15: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-Vác
18.00: Kézilabda, női NB I, Siófok-Érd
19.45: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Tatabánya

    Sport 1
15.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észak-Macedónia - Örményország
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Izland-Anglia
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Portugália-Horvátország

    Sport 2
14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Gibraltár-San Marino
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Ciprus-Montenegró
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Svédország-Franciaország

    Eurosport 1
 0.00 és 17.30: Tenisz, US Open
11.00: Motorsport, Superbike-világbajnokság, superpole
13.25: Kerékpár, Tour de France, 8. szakasz

    Eurosport 2
 0.00 és 17.00: Tenisz, US Open
14.00: Motorsport, Superbike-világbajnokság, 1. futam

    Digisport 1
12.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Derby County-Barrow
15.10: Labdarúgás, angol Ligakupa, Walsall-Sheffield Wednesday

    Arena 4
19.00: Amerikaifutball, NCAA, alapszakasz, Marshall-Eastern Kentucky
22.30: Amerikaifutball, NCAA, alapszakasz, Texas-SMU Mustangs

Szeptember 6., vasárnap


    M4 Sport
 9.30: Forma-3, Olasz Nagydíj, Monza, 2. futam
10.45: Forma-2, Olasz Nagydíj, Monza, 2. futam
14.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, futam
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Magyarország-Oroszország

    Sport 1
 2.00: Küzdősport, UFC, Las Vegas, Alistair Overeem-Augusto Sakai
14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Wales-Bulgária
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Írország-Finnország
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Spanyolország-Ukrajna

    Sport 2
 3.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Los Angeles Clippers-Denver Nuggets
14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Andorra - Feröer-szigetek
18.00: Atlétika, Kamila Skolimowska Memorial, Chorzów
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Svájc-Németország

    Eurosport 1
 0.00 és 16.50: Tenisz, US Open
10.55: Motorsport, Superbike-világbajnokság
12.00: Autósport, Porsche Szuperkupa, Monza
13.00: Kerékpár, Tour de France, 9. szakasz

    Eurosport 2
 0.00 és 18.00: Tenisz, US Open
11.00 és 14.00: Motokrossz, világbajnokság, Olaszország, MX2, 1. és 2. futam
12.00 és 15.00: Motokrossz, világbajnokság, Olaszország, MXGP, 1. és 2. futam

    Digisport 1
12.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Brentford-Wycombe Wanderers

    Spíler 1
17.55: Kézilabda, SEHA Liga, a 3. helyért
20.25: Kézilabda, SEHA Liga, döntő

    Arena 4
18.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

.