Hirdetés

Itt vannak a fontosabb hétvégi hazai sportesemények

MTI

2020.10.02. 12:04

A szombati és a vasárnapi hazai sportesemények.

Hirdetés

Október 3., szombat

   Kosárlabda
    Férfi NB I:
Alba Fehérvár-Szolnoki Olajbányász 17.30
Egis Körmend - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
OSE Lions-Sopron KC 18.00
PVSK-VEOLIA - Zalakerámia ZTE KK 18.00
DEAC-Atomerőmű SE 19.30
    Női NB I:
ELTE BEAC Újbuda-Aluinvent DVTK 16.00
Atomerőmű KSC Szekszárd - PEAC-Pécs 18.00
Ludovika-FCSM Csata - Sopron Basket 18.00
VBW CEKK Cegléd-ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 6. forduló: Mezőkövesd Zsóry FC-Kisvárda Master Good 17.00 Diósgyőri VTK-Paksi FC 19.30

    Öttusa
    Országos bajnokság, Budapest - férfi verseny

    Röplabda
    Férfi Extraliga, alapszakasz:
Kecskeméti RC-Vegyész RC Kazincbarcika 17.00
Dunaferr SE-LV Sport Pénzügyőr SE 17.00
    Női Extraliga, alapszakasz:
MTK Budapest-UTE, Ilyés Aramis Sportcsarnok 16.00 (zárt kapu)

    Szabadidősport
    Fitbalance, Papp László Budapest Sportaréna

    Tánc
    Magyar táncsport bajnokság, Szombathely, Agora Művelődési és Sportház 9.00

    Torna
    Challenge világkupa, Szombathely (Arena Savaria) - szerenkénti döntők, férfiak: talaj, lólengés, gyűrű, nők: ugrás, felemáskorlát 15.00

    Vízilabda
    E.ON férfi ob I, alapszakasz, 7. forduló:
KSI SE-BVSC Zugló 11.30
Szolnoki Dózsa-UVSE Hunguest Hotels 16.00

Október 4., vasárnap


    Kosárlabda
    Női NB I:
Uni Győr MÉLY-ÚT - TFSE-MTK 17.00

    Labdarúgás
    Merkantil Bank Liga NB II, 11. forduló: Soroksár SC-Debreceni VSC 15.00 Dorogi FC-Budaörs 15.00 DEAC-Békéscsaba 1912 Előre 15.00 Pécsi MFC-BFC Siófok 17.00 Kaposvári Rákóczi FC-Szolnoki MÁV FC 17.00 FC Ajka-Gyirmót FC Győr 17.00 Vasas FC - Szeged-Csanád Grosics Akadémia 17.00 Kolorcity Kazincbarcika-Aqvital FC Csákvár 17.00 WKW ETO FC Győr-Szentlőrinc 17.00 Nyíregyháza Spartacus FC-Szombathelyi Haladás 17.00
    OTP Bank Liga, 6. forduló: ZTE FC-Budapest Honvéd 15.00 Ferencvárosi TC-Puskás Akadémia FC 17.30 MOL Fehérvár FC-Újpest FC 20.00

    Öttusa
    Országos bajnokság, Budapest - női verseny

    Röplabda
    Női Extraliga, alapszakasz:
Szent Benedek RA-DVTK 17.00
Vasas Óbuda - Swietelsky-BRSE 19.00 (zárt kapu)

    Szabadidősport
    Fitbalance, Papp László Budapest Sportaréna

    Tánc
    Magyar táncsport bajnokság, Szombathely, Agora Művelődési és Sportház 10.00

    Torna
    Challenge világkupa, Szombathely (Arena Savaria) - szerenkénti döntők, férfiak: ugrás, nyújtó, korlát, nők: gerenda, talaj 15.00

.