Labdarúgó NB I - Az utolsó forduló eredményei és tabella

Labdarúgás

MTI

2021.05.09. 21:23

Az utolsó, 33. forduló eredményei.

A Puskás Akadémia és a MOL Fehérvár is győzött a labdarúgó OTP Bank Liga 33., utolsó fordulójában, így előbbi a második, utóbbi a harmadik helyen zárt.

A Puskás az utolsó helyen búcsúzó Budafokot, a Fehérvár pedig a szintén kiesett DVTK-t ütötte ki.
 A zárónap harmadik mérkőzésén az ötödik Kisvárda gólzáporos sikerrel búcsúzott közönségétől a negyedik Paks ellen.

A végeredmény:
 1.  Ferencvárosi TC             33 23   9   1    69-22  78 pont - Bajnokok Ligája-selejtező
 2.  Puskás Akadémia FC          33 18   4  11    52-42  58 - Konferencia Liga-selejtező
 3.  MOL Fehérvár FC             33 16   8   9    68-38  56 - Konferencia Liga-selejtező
 4.  Paksi FC                    33 14   8  11    76-64  50
 5.  Kisvárda Master Good        33 12  10  11    30-36  46
 6.  Újpest FC                   33 12   6  15    46-67  42 - Konferencia Liga-selejtező (MK-győztes)
 7.  MTK Budapest                33 11   9  13    44-49  42
 8.  Mezőkövesd Zsóry FC         33 11   9  13    40-46  42
 9.  ZTE FC                      33 10   7  16    58-58  37
10.  Budapest Honvéd             33  9  10  14    46-48  37
11.  Diósgyőri VTK               33  9   6  18    34-53  33 - kiesett
12.  Budafoki MTE                33  7   6  20    34-74  27 - kiesett