Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések szombaton - Labdarúgás, úszó-világkupa

2018.11.02

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

2018. november 3., szombat:
    ---------------------
    M4 Sport
11.45: Úszás, rövidpályás világkupa, 2. nap, Peking
12.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, ZF-Eger - Dinamo Moszkva
14.15: Torna, világbajnokság, Doha, női szerenkénti döntők
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-DVSC
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MTK
22.45: Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa, Calgary 

    Sport 1
13.45: Kézilabda, női BL, Rosztov Don-Köbenhavn
16.00: Strandkézilabda, Bajnokok Kupája
17.00: Kézilabda, férfi BL, Telekom-Veszprém - Rhein-Neckar Löwen
19.30: Kézilabda, férfi BL, Kristianstad-Montpellier

    Sport 2
 8.30: Strandkézilabda, Bajnokok Kupája
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Freiburg
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha-Leipzig

    Eurosport 1
 6.55 és 12.25: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
18.30: Hódeszka, világkupa, Modena
22.00: Lóverseny, Breeders Cup

    Eurosport 2
11.45, 13.15, 16.30 és 18.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Finnország

    Digisport 1
 0.30: Küzdősport, K-1 Glory-sorozat, Superfight Series, New York
14.55: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Genoa     
17.40: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-AS Roma
20.10: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Cagliari
 
    Digisport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs     
19.15: Röplabda, férfi Közép-európai Liga, Kazincbarcika-Waldviertel 

    Digisport 3
16.55: Labdarúgás Ligue 1, Lyon-Bordeaux     
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-AS Monaco 

    Spíler1 TV:
 5.30: Gyorsaságimotoros-vb, Maláj Nagydíj, Moto3, időmérő
 6:25: Gyorsaságimotoros-vb, Maláj Nagydíj, Moto2, időmérő
 7.25: Gyorsaságimotoros-vb, Maláj Nagydíj, MotoGP, szabadedzés
 8.05: Gyorsaságimotoros-vb, Maláj Nagydíj, MotoGP, első időmérő
 8.30: Gyorsaságimotoros-vb, Maláj Nagydíj, MotoGP, második időmérő
13.30: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Manchester United
16.00: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Leicester City
18.30: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Liverpool
20.45: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-Tottenham Hotspur

    Spíler2 TV:
16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Real Valladolid
18.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Girona
20.45: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Barcelona