Hirdetés


Élő tv-sportközvetítések csütörtökön és pénteken: kosárlabda, jégkorong

2018.12.20

Élő tv-sportközvetítések csütörtökön és pénteken: kosárlabda, jégkorong és még sok minden más.

Hirdetés

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    december 20., csütörtök:
    ------------------------
    M4 Sport
17.45: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Sopron Basket-TTT Riga

    Sport 1
13.30: Darts, PDC-világbajnokság, London

    Sport 2
15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Barisz-Lokomotiv Jaroszlavl
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

    Eurosport 1
 9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Saalbach
18.45: Sílövészet, világkupa, férfi 10 km sprint, Nove Mesto

    Digisport 1
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Anadolu Efes
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Barcelona

    Digisport 2
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Gran Canaria

    Digisport 3
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Buducnost-Fenerbahce

    december 21., péntek:
    ---------------------
    M4 Sport
17.30: Jégkorong, Erste Liga, FTC Telekom-UTE

    Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Miami Heat-Houston Rockets
13.30: Darts, PDC-világbajnokság, London
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Borussia Mönchengladbach

    Sport 2
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

    Eurosport 1
10.15 és 13.15: Alpes sí, világkupa, Courchevel, női óriás-műlesiklás
17.15: Sílövészet,világkupa, Novo Mesto, női 7,5 km, sprint

    Eurosport 2
11.30: Hódeszka, világkupa, krossz
13.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Innichen, síkrossz

    Digisport 1
19.55: Kosárlabda, Euroliga, Panathinaikosz-Olimpia Milano

    Digisport 2
17.45: Jégkorong, szlovák Tipsport Liga, DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda

    Digisport 3
17.55: Kosárlabda, Euroliga, Himki Moszkva-Darüssafaka
19.55: Kosárlabda, Euroliga, Bayern München-Real Madrid

    Spíler1 TV
4.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Winnipeg Jets
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Liverpool

    Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Alavés