Hirdetés


Itt vannak a fontosabb hétvégi hazai sportesemények

2019.01.12

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények 2019. január 12-én szombaton és 13-án vasárnap.

Hirdetés

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


    január 12., szombat:
    --------------------
    Kézilabda
    Női NB I:
FTC-Rail Cargo Hungaria - Érd HC 18.00
Kisvárda Master Good SE-Eszterházy SC 18.00
Győri Audi ETO KC-MTK Budapest 18.00
GVM Europe-Vác - Moyra-Budaörs 18.00
Dunaújvárosi Kohász KA-DVSC Schaeffler 18.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Szolnoki Olaj KK 18.00
Alba Fehérvár-Egis Körmend 18.00
JP Auto-JKSE - Zalakerámia ZTE KK 18.00
Sopron KC - Pécsi VSK-VEOLIA 18.00
Serco-TF-BP - Atomerőmű SE 18.30
    Női NB I:
MTK-Budapest - PEAC-Pécs 18.00
PINKK-Pécsi 424 - Vasas Akadémia, Kozármisleny 19.00

    Röplabda
    Női Extraliga, alapszakasz:
UTE-Fatum Nyíregyháza 18.00
    Női NB I:
DVTK-FUX - Penta Gödöllői RC 19.30

    Vízilabda
    E.ON férfi ob I, alapszakasz, 9. forduló:
    A csoport:
KSI - ZF-Eger 11.30    
AVUS Szombathely - BVSC-Zugló 16.00
Metalcom Szentes-RacioNet Honvéd 18.00
PVSK-Mecsek Füszért - FTC-Telekom Waterpolo 19.00
    B csoport:
UVSE-Debreceni VSE 13.00
Tatabánya - PannErgy-Miskolci VLC 16.00
VasasPlaket-Szolnoki Dózsa 18.00

    január 13., vasárnap:
    ---------------------

    Jégkorong
    Erste Liga:
Dunaújvárosi Acélbikák-Hokiklub Budapest 17.00
UTE-Sport Club Csíkszereda (román) 18.30
     Osztrák liga (EBEL): 
Fehérvár AV19-EC Panaceo VSV (osztrák) 17.30
    Szlovák liga (Tipsport):
MAC Újbuda-HKM Zvolen (szlovák) 18.00

    Kézilabda
    Női NB I:
EUbility Group-Békéscsaba - Eu-Fire Mosonmagyaróvár 18.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
DEAC - KTE-Duna Aszfalt 17.00
    Női NB I:
Aluinvent DVTK-Sopron Basket 16.30
Atomerőmű KSC Szekszárd - NKE-Csata 17.00
VBW CEKK Cegléd-ZTE Női Kosárlabda Klub 17.00
CMB CARGO UNI Győr-ELTE BEAC Újbuda 19.00

    Röplabda
    Női NB I:
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem - MTK Budapest 16.00
Palota RSC-Budaörsi DSE 17.00
Szent Benedek-Balatonfüred - TFSE 18.00

    Szabadidősport
    3. Zúzmara félmaraton és futófesztivál (10 km és 5 km), Kincsem Park, 10.00