Egyik jégkorong-mérkőzés sem ért véget az alapjátékidő lejártával - Eredmények és tabella

Eredmények és tabella

2019.01.01. 23:19

Jégkorong: Hosszabbítás Dunaújvárosban, szétlövés a fővárosban

Egyik keddi mérkőzés sem ért véget az alapjátékidő lejártával a jégkorong Erste Ligában: Dunaújvárosban a hosszabbításban dőlt el az összecsapás, a fővárosban pedig szétlövésre volt szükség.

A Fehérvári Titánok győzelmét sokáig nem fenyegette veszély, 2-0-ra vezettek, de a hajrában a dunaújvárosiak egyenlítettek, igaz, végül így is csak egy pontot szereztek.
A másik találkozón a Vasas állt jobban, aztán az Újpest fordított, mégis döntetlennel zárult a 60 perc. A szétlövésben a Vasas volt jobb.

Eredmények (a szövetség honlapjáról): Dunaújvárosi Acélbikák-Fehérvári Titánok 2-3 (0-1, 0-1, 2-0, 0-1) - hosszabbítás után
Schiller-Vasas HC - Újpesti TE 5-4 (1-0, 2-1, 1-3, 0-0, 1-0) - szétlövéssel